Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Igaza van szüleimnek, hogy...

Igaza van szüleimnek, hogy naplopó lusta ember lettem?

Figyelt kérdés

Azt mondják szégyenlenek hogy ilyen lusta lettem. Van munkám, igaz ülőmunka de meg tudok élni belőle önállóan. Viszont az igaz hogy otthon nem vagyok hajlandó megkezdeni a második műszakot mint ők, nem dolgozom munka után hülyére magam a kertben vagy az udvaron, inkább elmegyek a barátaimmal vagy egyedül sétálni a városba vagy filmezek itthon. De mondjuk se főzni se mosni se takarítani nem kell rám.

Most az hogy nekik az az élet hogy meló után otthon gályáznak míg el nem alszanak hogy gyerekkorom azzal telt hogy sehova soha nem mentünk mert otthon mindig volt munka és én nem így élem az életem azért most egy lusta naplopó vagyok tényleg?


2022. szept. 18. 16:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%

Első, el kellene olvasni a teljes szöveget.

Mások vagytok, ha elköltözöl akkor majd javul a helyzet.

2022. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus mérgező környezet..

Nincs hobbijuk,az ilyen unalmas embereknek való a kertes ház..

2022. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Hajszálpontosan most tanítottam meg a 12.-es diákjaimnak, hogy mit jelent a szabadidő fogalma és mennyire nem létezett ez a hagyományos paraszti kultúrában ( csak ünnepek voltak és dologtiltó napok) és hogy az ezzel kapcsolatos életmódbeli szokások milyen lassan kopnak ki és milyen generációs konfliktusokhoz vezetnek. Tipikus elsőgeneráciòs értelmiségi probléma.
2022. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, mit tanítasz?
2022. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
#törit :)
2022. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
Ha kulon elsz akkor ugy elsz ahogy akarsz, ha meg veluk akkor be kell szallni az otthoni meloba
2022. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%

6-os miért kéne beleszállni az otthoni melóba ha együtt élnek? Leaad valamennyit a fizetéséből azt annyi.

Mint olvashattad amikor gyerek volt akkor se vitték Őt sehová se. Ne hogy már ne mehessen el munka után oda ahová akaár :D Na meg milyen munka van mindenegyesnap a kertben? :D

2022. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
Ideje elköltözni külön.
2022. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Hat akk meg koltozes. Aztan a sajat lakasaba azt csinal amit akar
2022. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mintha szüleimet olvasnám. Rendesen rosszul vannak, ha nem lehet mindenféle veszteséges meg felesleges munkát végezni a ház körül.
2022. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!