Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit keres ennyire a szobámban ?

Mit keres ennyire a szobámban ?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak és amikor 2 hetenként hétvégén apámnál vagyok akkor anya mindig kutakodik a szobámban. Fogalmam sincs mit keres ennyire, de hiába zárom be már kulcsal az ajtómat Ő kinyitja egy pótkulcsal. Kutakodik a matracom alatt, az ágynemümben, a párnám alatt. Átnézi minden fiókomat és füzetemet. Egyszer megtalálta a naplómat, felvágta a lakatot majd elolvasta. Persze utánna nem adta vissza és kidobta, azóta minden cuccomat apámnál tartok. De ötletem sincs mit keres ennyire... ha kérdezem nem mondja el, csak tagad-tagad és tagad. Ha pedig otthon vagyok mindig beront a szobámba kopogás nélkül, mintha rajta akarna kapni valamin. Otthon pedig már nem tudok telefonálni mert, kihalgat utánna meg kikérdez, hogy "Kivel beszéltél ?" Miért mondtad ezt meg azt ?"


Mit tegyek ?


Köszönöm a válaszokat.



2022. szept. 18. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Be kell mindent zárni előle.
2022. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Paranoiának tűnik
2022. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez kontrollmánia
2022. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A műanyag pók a skatulyában jó ötlet :)


Vagy rejtsél el papírlapokat itt ott amire azt írod hogy "ezt kerested anyuci?"


Amúgy szerintem dugi cigit, narkót, vibrátort keres.

2022. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy doboz síkosítót, egy kígyóuborkát, nyomtasd ki Ryan Reynolds fejét, ragaszd rá az uborkára és dugj el mindent a matrac alá.

Ha durvább akarsz lenni, akkor nyomtasd ki anyud fejét azzal a szöveggel, hogy mindenhova is benézek :D

2022. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!