Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim kutakodtak a szobámb...

A szüleim kutakodtak a szobámba és megtalálták az eldugott cuccaimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a második párkapcsolatom, ez is már több, mint 1 éve tart, 20 vagyok, nyilván élek szexuális életet. A szüleim találtak nálam óvszert meg néhány terhességi tesztet, mert aggódós vagyok. Tudom, hogy megtalálták, mert máshogy volt visszarakva, mint ahogyan én ott hagytam, de egy szót nem szóltak róla, MÉG, tudom, hogy nagy veszekedés lesz belőle. Nagyon ideges vagyok, mit tudok csinálni?
2022. febr. 11. 19:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Felnőtt ember vagy bszki! Egyrészt szégyen a családod, másrészt ne foss már tőlük, mintha 12 éves lennél...
2022. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

Már semmit.

Elmondani, hogy felnőtt vagy és felelősségteljes (óvszer, teszt).

Bár a baba kisebb gond, mint AIDS pl.

2022. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Ők nagyon vallásosak, még mindig úgy kezelnek, mintha 8 éves kislány lennék, semmi ilyesmiről nem lehet velük beszélni, mert ők csak ítélekeznek meg veszekednek.
2022. febr. 11. 19:42
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

De minek idegeskedsz _előre_.


Majd ha szólnak, akkor elég lesz visszavágni.. :-D

2022. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
De erre nem lehet mit visszavágni, hazudni meg főleg nem, a saját szemükkel látták.
2022. febr. 11. 19:45
 6/32 anonim ***** válasza:
97%

Már hogyne lehetne visszavágni???


Megmondod, hogy ők a vallásosak, éljenek ők a saját törvényeik szerint.

És te is a saját erkölcsi értékítéleted szerint.

2022. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%

Attól félsz, hogy kitagadnak...??


Szép kis vallásos szülők lehetnek, akik egy ilyen apróság miatt kitagadják a gyereküket.... Neszeneked keresztény értékek.... a család szentsége....

2022. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
Vallásossak, de nem zavarja hogy nyilván megy az ungi bungi? Akkor meg? Ez alap kellék. Ha lenne egy 30 cm-es műfallosz a fiókban az sem zavarhatná
2022. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem gyilkoltál, hanem szerettél, meg lehet nyugodni.
2022. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 NTBS ***** válasza:
93%
Felnőtt emberek vagytok mindannyian. Ülj le beszéld meg velük a dolgot. Ha nem boldogulsz, akkor pedig kezdj önálló felnőtt életet és költözz el otthonról.
2022. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!