Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim erőszakosan etetnek...

A szüleim erőszakosan etetnek engem akkor is amikor nem vagyok éhes. Ha nem eszem meg, akkor meg ordibálnak velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azzal piszkálnak hogy vékony a testalkatom és egyszerűen nem bírják elfogadni, hogy nekem eleve ilyen az alakom, és bármennyit eszem, nem hízok. Ők meg nem éppen a legvékonyabb alkatok, hallom is néha hogy panaszkodnak egymásnak hogy kövérek.

2022. szept. 23. 07:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Mi bajuk van pontosan?

Mitől félsz, ha nemet mondasz, mert nem vagy éhes?

Hogy ordibálnak? Az már az ő problémájuk, nekik kell megdolgozni ezzel.

2022. szept. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Nincs olyan rokonod, akihez költözhetnél, vagy kollégium esetleg? Mást sajnos nem tudsz csinálni, intézetben sem feltétlenül lenne jobb... Ez verbális bántalmazás, és a bántalmazók általában nem ébrednek rá, mit is tesznek.
2022. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%

1. Milyen magas és hány kg vagy? (Mert esetleg lehet igazuk is, hogy túl sovány vagy)

2. Hogy tudnak etetni? lefognak és beléd tömik a kaját vagy hogy?

2022. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Ha úgy van, ahogy leírod, akkor erősnek kell maradnod, nem szabad, hogy az étellel való kapcsolatodat tönkretegyék, és a későbbiekben evészavarban jelentkezzék ez. Tapasztalatom alapján az érvelés kuka, a durva szavak is arra jók, hogy ideiglenesen békén hagyjanak.

Készülj fel az ilyen helyzetekre, hogy hogyan maradj nyugodt, ne akadj ki, és persze ne engedj. Mond el mindig ugyanazt, pl. hogy "nekem ennyi esett jól, többet nem eszem".

2022. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 qkker1 ***** válasza:
57%
Magasságod? Súlyod?
2022. szept. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%

Bármennyit eszek, nem hízok. Olyan nincs.


Ha kalóriatöbbletben vagy, ÉS nincs felszívódási zavarod, hízni fogsz. Pont.


Nyilván nem eszel eleget, vagy túl alacsony a testsúlyod.

2022. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 qkker1 ***** válasza:
26%

"Nyilván nem eszel eleget, vagy túl alacsony a testsúlyod."


Nem véletlenül kerüli a válaszolást a súlyára vonatkozó kérdésekre!

2022. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
57%
Ha ezt 40 kilosan kerdezed, akkor igazuk lehet. Bizros nincs etkezesi zavarod? Bar ha van, ezt ugy se fogok belatni/bevallani. Ne itt keressel onigazolast az informacio felenek elhallgatasaval.
2022. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg azért nem válaszol, mert a) nem gyakorin éli az életét b) nem akar a súlyára megjegyzéseket.

Nekem egyszer volt egy nagyon hasonló kérdésem. Amíg nem írtam ki a súlyom, csak annyit, hogy 15 kilót fogytan, addig belém akarták dumálni minden áron, hogy betegesen sovány vagyok biztosan. Amikor meg megírtam, hogy amúgy fogyás után vagyok 95 kiló a 176 centihez onnan meg abból állt a kommentszekció, hogy dagadt vagyok, undorító. MINDKÉT RÉSZE TELJESEN USELESS.

2022. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%
Mennyi idős vagy, hondolom nem gyerek. Meg kell mondani, hogy nem vagy éhes, és jól érzed amgad a bőrödben.
2022. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!