Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utálhat a saját apám?

Miért utálhat a saját apám?

Figyelt kérdés

Elméletileg ő nagyon akart egy fiú gyermeket. Aztán amint kiderül,hogy lány vagyok,egyből azt mondta,hogy nem baj,csak egészséges legyen.

Középiskoláig ezzel nem volt baj míg nem kellett szakmát választanom. Elég fiús voltam 10.-ig,férfias szakmát választottam,amit persze nem bírtam. Apám már akkor egyből mondta,hogy:Sajnálja,hogy ott kellett hagynom,mert lett volna egy értelmes szakmám. Ekkor egy picit nőiesebb lettem,hosszabb lett a hajam,szoknyát is felvettem.

A nyáron megcsináltam a jogsit,2x buktam vezetésből,majd oktatóm közölte,hogy látni lehet,hogy nincs semmi önbizalmam. Apa felvett kocsival,megkérdezte,hogy mi a helyzet,mondtam neki,hogy megbuktam. Majd azt mondta,hogy:Sejtettem,hogy nem tudsz vezetni. Kár volt erre költeni a pénzt.

A bizonyítványom kitűnő lett,arra csak annyit mondott,hogy jó,ügyes vagy. Máskor is így kéne.

Vannak problémáim lelkileg és a gyomrom sem a legjobb. Voltam kórházban 1 hetet,miután hazajöttem közölte velem,hogy ez azért van mert nem vagyok képes rendesen zabálni. Igen,szó szerint ezt mondta.

A mai nap,pedig azt mondta,hogy már megint eszel? Azért fáj a gyomrod,mert dagadt vagy,néha mozogni kéne.

Volt olyan amikor kb az egész család előtt jelentette ki,hogy amúgy egy lusta dög vagyok.



Mellesleg jógázok,tanulok minden egyes nap. A tanárok sem panaszkodnak rám,anyának is próbálok segíteni. Apának valahogy soha nem vagyok jó,bármit teszek nem tetszik neki.


18/L


2022. szept. 26. 20:08
 1/6 anonim válasza:
100%
Mert egy farokszendvics. Sajnálom...
2022. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem fiúnak születtél.
2022. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyomorék.
2022. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az apád szerintem a saját álmait akarja rád erőszakolni.Egyébként nem tudom, mi a pasiknál ez a "fiú gyereket akarok" sztori. Majd visz 20 évesen fiút (jó esetben). Szóval saját magával nincs kibékülve. Majd ha lesz unokája, akkor majd változik. Tapasztalat sajnos. Azért van két füled, hogy a felesleges szöveg áthúzzon rajta:)))
2022. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem fia lett.
2022. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban örülnék fiúnak, de ha lányom születne már nem érdekelne és főleg nem érzékeltetném vele. Meg azt se mondanám hogy amúgy fiút akartam.

Örülnék neki ha csinálna fiús dolgokat, pl nem a sminkért hanem a motorokért vagy autókért lenne oda de azt már nem a szülőnek kell eldönteni és főleg nem bele szólni.

2022. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!