Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet ez tenni ha egy 25...

Mit lehet ez tenni ha egy 25 éves dolgozó nem hajlandó beleadni a rezsibe?

Figyelt kérdés
3 Man lakunk egy házba anyumnak én segítek anyagilag legtöbbet viszont öcsémmelcnehezen bírunk mivel nincs a apánk egyedül nevel ésesanyám minket öcsém nem hajlandó pénzt adni a kaszába kinevet minket sőt volt olyan hogy édesanyámnak bemutat hogy ő viszont nem fog adni mindig azzal jön hogy az éndolgom csak beleadni a költségekbe,mit lehet ilyenkor tenni?
2022. okt. 10. 16:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
18%
Amúgy ugye tudjuk, hogy ez a mamahotelesdi egy pszichológusok és szociológusok által is vizsgált kérdéskör, amelyben ráadásul nincs két egyforma eset, két egyforma családi dinamika és két egyforma ember, egy picit bonyolultabb annál, mint hogy a kérdező által adott minimális információból bárki feje felett pálcát törjünk vagy szélsőséges ítéletet mondjunk? Tudom, hosszú mondat volt, de én hiszek abban, hogy holnapra minden válaszoló ki tudja bogozni.
2022. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Te meg megosztasz egy privát üzenetet publikusan, neked akkor a féregség a küldetésed. De nem baj, legalább publikusan is látják, hogy mennyi infó hiányában, milyen könnyelműen bíráskodtál, rágalmaztál, ennek fényében lehet értékelni a válaszaidat. Ne aggódj, már csak magadat tudod minősíteni.
2022. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
79%
Senki sem kerte, hogy irogass! Te maniakus!
2022. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Mehetne, amerre lát.


Főleg, mivel bunkó.

2022. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!