Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudok anyával komolyabb...

Nem tudok anyával komolyabb döntésekről beszélni, főleg hogy tudom, hogy nem ért velem egyet. Hogyan tudnám leküzdeni ezt a félelmem?

Figyelt kérdés
Jó kapcsolatom van édesanyámmal, de vannak olyan dolgok, amiről nem szívesen beszélek neki, mert tudom, hogy más a véleménye. Jelenleg házvásárlás előtt állunk a parommal, neki nem igazán tetszik az a ház, az a hely ahol nézelődünk, ezért nem szívesen hozom fel a témát. Viszont az meg nem helyes, ha nem beszélek róla neki. Pedig soha nem beszélt velem erélyesebben, nem bántott soha nem, nem tudom miért tartok tőle mégis.
2022. okt. 30. 00:08
1 2
 1/14 Savlekotő ***** válasza:
78%

Jó kapcsolatom van édesanyámmal..

Nagyon nincs jó kapcsolatotok..

2022. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát speciel ha tetszik egy ház, tetszik a környék, akkor legfeljebb egy statikus véleményét kérném ki, nem az anyámét.

Szóval, nem kell erről beszélgetned vele, de időnként azért futólag említsd meg, ne érezze titoknak.

Viszont nyugodtan csacsoghatsz vele minden egyéb indifferens dologról, hogy ne érezze elhanyagoltnak magát!

Sajnos annyi téma van mostanában mindnyájunk életében, hogy bőven akad kitárgyalni való.

2022. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Először is azt kellene tisztázni magaddal felnőtt emberként, hogy a te életedről te döntesz, és nem gond, ha neki ez nem tetszik!

Elmondta a véleményét, ha korrekt volt, akkor remélhetőleg azt is, hogy milyen kifogásai vannak, érdemes lehet elgondolkodni rajta, de már rég nem vagy köteles az ő elvárásai szerint élni. Ha jó a kapcsolatotok ezen nem akad fent, meg fogja érteni a te szempontjaidat is.

Egyébként mi a problémája?

2022. okt. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk a házvásárlás pont kettőtökre tartozik, a ti véleményetek a lényeges.
2022. okt. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell q véleményét kérni.
2022. okt. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Savlekotő mondja jól, pocsék a kapcsolatotok. Addig jó amíg bólogatsz. Félsz anyádtól, ezt nem csak veréssel tudja elérni egy anya, ezek szerint ő sem azzal érte el, ezért hiszed, hogy jó ez a kapcsolat.
2022. okt. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Szegény párod.
2022. okt. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha házvásárlás előtt álltok, felnőtt nő vagy.


Viselkedj is úgy, pl ne anyádtól függj. Pl kit érdekel, hogy neki nem tetszik a ház? Ő lakik majd benne? Hát nem.

Hogyha nekünk megfelel, és egy statikus szerint is oké, akkor megvesszük, pont.


És nem, nem jó a kapcsolatotok.

2022. okt. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt úgy oldom meg, hogy nem kérdezem ki a véleményét. Miért tenném? Miért értene jobban pl. házvásárláshoz, mint én?
2022. okt. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Nincs jó kapcsolatotok.
2022. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!