Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van bennem ez a kettős...

Miért van bennem ez a kettős érzés a költözés miatt ? Normális dolog, hogy félek a holnapi költözés miatt? 22/N

Figyelt kérdés

Holnap költözöm össze a párommal, a családomtól 2 km-re leszek, szóval nem lesznek tőlem távol.

Örülök neki egyrészt, hogy önálló éltem lesz , viszont félek is tőle. Szeretek itt lakni, megszoktam a szobám, a környéket, sok szép emlék köt ide. Szóval kicsit szomorú is vagyok. Normális érzés ez ilyenkor ?

Másrészt mostanában a párommal sem túl fényes a kapcsolatom, 5 éve vagyunk már együtt. Néha úgy érzem kihült a dolog. Szeretem, de a szerelem elmúlt ennyi idő után. Úgy érzem jót fog tenni az összeköltözés, hogy kiderüljön milyenek vagyunk, akkor amikor ketten élünk együtt.

Mit gondoltok?



2022. okt. 30. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A kocka el van vetve. Mindent bele, hogy jó legyen.
2022. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Krisipoke válasza:
91%

Én is 22 voltam, amikor összeköltöztem a párommal. Ugyanúgy féltem, mint te. Az elején szokatlan volt, viszont valahogy mégis felemelő. Azóta úgy érzem, hogy életem legjobb döntése volt, és el sem tudom képzelni, hogy megint anyukámékkal éljek.


Közben a párom már a feleségem, és több, mint 8 éve volt, hogy összeköltöztünk. Én mondjuk tiszta szívemből tudom azt mondani, hogy még 10 év együttlét és 8 év együttlakás után is fülig szerelmes vagyok belé.


Persze ha együtt lakik valakivel az ember, és minden nap látja, az teljesen más, mintha csak néha-néha találkozgatnak. Nálatok is szerintem most fog igazán kiderülni, hogy mennyire illetek egymáshoz, és szinte biztos, hogy ki fog alakulni egy sokkal erősebb kötelék, mint ami eddig volt. Ne aggódj, nem lesz ez olyan rossz. :)

2022. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
6%

Ebböl a szempontbol két féle ember van. Az egyik az ujtol fél, a másik, hogy a régi nap vár rá ma is. Egyik sem jobb mint a másik. Te az elsö csoportba tartozol. Ennyi.

Egy egészen más dolog: Miért nem vagy következetes (nyelvtanilag. Vagy alany,- vagy tárgyesetet használj tárgyesetben. "megszoktam a szobám, a környéket," Miért nem:megszoktam a szobámat, a környéket, vagy megszoktam a szobám, a környék,???:-)

2022. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem csoda, ilyenkor az emberek szakítani szoktak, nem összeköltözni! Nyilván az új helyzet, környezet, anyagi dolgok is félelmetesek, tetézve egy eleve ingatag kapcsolattal.
2022. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Elején teljesen normális hogy az ember parázik.
2022. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen rendben van, hogy félsz mikor egy olyan kapcsolatban költöztök össze, ami már halálra van ítélve.. persze egy kihült kapcsolatot meg lehet menteni csak nem 22 évesen. Azért persze próbáljátok meg, de sok cuccot ne vigyél és otthon is “várjanak vissza”.
2022. okt. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Mi 3 hete költöztünk össze, 2 éve vagyunk együtt. Hát én is eléggé féltem, mert én meg 170 km-rel költöztem arrébb, full idegen minden, nem ismerek itt senkit. Nekünk sem volt fényes a kapcsolatunk költözés előtt, és rettegtem, hogy magányos leszek az új helyen. Hát sajnos bejött a félelmem, mióta együtt lakunk, párom még rosszabb lett, teljesen természetesnek veszi, hogy ott vagyok, nem beszélget velem, nem csinálunk együtt semmit, rengeteget túlórázik, alig látom. Én meg ott vagyok az üres házban egy teljesen új helyen. Tegnap kínomban hazajöttem szüleimhez és nagyon nem érzem úgy, hogy vissza akarok menni páromhoz. :(
2022. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
22 éves vagy, megrekedve egy "rossz" kapcsolatban. Nem is akarsz te szerintem menni igazán, csak még magadnak sem mered bevallani. Ez nem szégyen. De ne pazarold el a fiatal éveidet arra, hogy mentegeted a menthetetlent. Próbáld meg, ha ettől jobb neked, de ne vágj el minden vissza vezető utat. Szerintem. 😊
2022. okt. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7! Jó bátor voltál, hogy ilyen messzire mentél.

Hát neked tényleg nem lehet egyszerű így a helyzet :/

2022. okt. 31. 08:15
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kerdezo.. ha nem vagy biztos a kapcsolatban, ha ugy erzed kihult, ha nem langol a szerelem, akkor inkabb ne koltozz.

Teljes oszinteseggel es joakarattal tanacsolom.

2022. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!