Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Előfordult veletek olyan,...

Előfordult veletek olyan, hogy indokolatlanul sokszor lecsesztek valamiért a szüleitek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megesett.
2022. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Illetve en igazabol meg azt is indokolatlannak ereztem, aminek akkor es ott nyomos oka volt.

Ilyen az elet :D

2022. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Rengetegszer. Aztán egy részét felnőve megértettem, amiért nem haragszom, így utólag. Másik része pedig a mai napig bánt. Kérdés miért csesznek le. Így nehéz tanácsot adni .
2022. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
79%
Mikor gyerek voltam és este kocsiba ültünk (nem vezetett) mindig lecseszett ha a belső lámpát felkapcsoltam, fogalmam sincs miért.
2022. nov. 12. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt, szerintem többször is.


Egy apróbb eset jut eszembe: az erkélyen találtam egy kis vésőt a földön, megkérdeztem apámat, mi az. Erre lecseszett, miért nyúlok hozzá, és amikor mondtam, hogy a földön volt, lehazugozott. (Nem hitte el, hogy kiesett az egyik szekrényből, pedig még a bátyám is mellém állt). Nem értem, miért volt akkora idióta, talán csak megijedt, de az is lehet, hogy már hiányzott neki az alkohol...

2022. nov. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülői lecseszés számít?
2022. nov. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból kb. minden szarért le voltam cseszve. (Ehhez képest én ha csak ferde szemmel néztem valamiért a kislányomra, anyu már b..szott is le, hogy milyen vagyok.) Hja, a szelektív memória ugye...
2022. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!