Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utál az anyám, amikor...

Miért utál az anyám, amikor mindig jó gyerek voltam, felnõttként pedig sikeres ember lettem?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban hajtott a különórákkal, a versenyekkel, a jó átlaggal. Minimális csúszással diplomáztam (Erasmus miatt) állami szakon.

Az elmúlt néhány évben csak szívja a véremet. Szúrja a szemét, hogy fitness-modell vagyok szabadidõmben, ehhez kb. állandóan diétázom. Azzal jön, hogy gyerek után úgyis elvesztem az alakom, mert hízékony vagyok, nem lesz idõm többfele fõzni. Az is zavarja, hogy a férjem is végez házimunkát, meg amíg õk Horvátországba és Lengyelországba járnak nyaralni, addig mi Egyiptomba, Jordániába, Cirpusra.

Sokan rávágnák, hogy irigy, de nem volt ilyen, sõt, büszke volt a szépségemre és az eredményeimre, legnagyobb rajongóm volt, tucatszámra fotózott és vitt ünnepelni


2022. nov. 16. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Te most dicsekszel vagy panaszkodsz?
2022. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Objektíven leírtam magamat
2022. nov. 16. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Én azt gondolom, hogy attól, hogy elmondja a véleményét, hogy lehet, hogy szülés után meghízol, nem biztos, hogy piszkálódás miatt mondja. Lehet, hogy arra utal, hogy szülés után már nem lesz időd annyira edzeni, és ezért felszaladhat rád majd pár kiló. Bár attól is függ, hogy ezt milyen hangnemben mondja. Ha gúnyorosan, akkor értem, hogy bántó.


Az, hogy zavarja, hogy a férjed is végez házimunkát, nem értem. Miért? Miben nyilvánul ez meg? Lecsesz téged és a férjed, hogy a férjed minek söprögetett fel? Azt gondolja, hogy a házimunka asszony dolga, ezért zavarja, ha a pasi mosogat? Erről még kicsit kevés az információ.


Az meg, hogy zavarja, hogy ki hol nyaral, ne haragudj, hogy jön ez ide? Ezért tűnik dicsekvésnek, amit az első válaszoló is írt. B@szogtat, hogy "b@zd meg, minek mész Egyiptomba? Jordánia, Ciprus az gáz hely, nem menj oda kislányom!! Vagy ezt hogy érted?

2022. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Apádat utálja igazából, aki nem segít neki semmiben, rá marad otthon minden, és még ennek fejében még nem is keres jól a papa, csak közeli nyaralásra futja.
2022. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy közeledik a klimax-nyugdíj- öregség, rádöbben, hogy neki ez már a végjáték és iriggyé válik. Szerintem.
2022. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért van lepontozva a 12:45-ös, mikor elég sok igazság van a leírtakban. Irigy, és savanyú a szőlő. Szebb vagy és jobban élsz, mint ahogy ő már valaha élni fog, ráadásul rendes férjed van.
2022. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontos valaszt erre ö maga tudna csak adni.
2022. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Gazdaglányos kérdés 1000.
2022. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Jordánia, Ciprus, Egyiptom, ezek a jó helyek??? Felröhögtem. Mégha ilyet írtál volna, megértem: Thaiföld, Hawaii, Új-Zéland.
2023. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem mai a kérdés, de borzasztó rossz mentális állapotban van a magyar. Besavanyodott frusztrált rosszindulat van a válaszadókban.



A kérdésre a válaszom: a szülő önértékelési zavara, miszerint nehezen nézi ki a saját leszármazottjából a sikert, féltékeny és irigy, hogy a gyereke többre vitte, így próbálja lehúzni.

máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!