Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban Magyarországon általáb...

Valóban Magyarországon általában ha együtt laknának a szülők és gyerekek, akkor ilyen lenne a kapcsolatuk, mint Gergő és a szörnyecskéi (szülei) között?

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 23. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem, ez a csávó beteg, ez rengeteget ront a helyzeten. Egy gimibe jártunk, a csávó komplett elmebeteg, komolyan mondom.
2022. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy őrület.

Én anyummal maradtam, mert nagyon nehezen indult be az életem és ő pedig házhoz kötött betegségekkel rendelkezik. Nekünk ez a karmánk és most már ennyi idősen nem is hagynám el. Igazából teljesen jó együttműködésben vagyunk és így megélni is jobb mindkettőnknek a jelenlegi helyzetben, úgyhogy semmi gondunk nincs ezzel. (Tul.képpen ő egyedül nem is tudna megélni.) Megfelelő szép nagy helyem is van, eddigi két párom lakhatott volna velünk, és jóban voltak anyummal.

2022. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
XD Itt mi történik??:)
2022. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen idős emberek....
2022. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én és a testvérem együtt lakunk a szüleinkel, mi 20-30 ők 50-60, és nincsenek ilyen jelenetek nálunk.
2022. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akibe szorult némi jó érzés, az jelenti ezeket a videókat a YouTube felé. Lehet, hogy a srác mentális kihívásokkal küszködik, de ebben az esetben ez nem mentség, ugyanis szemlátomást élvezettel gyárt médiatartalmat arról, ahogy szerencsétlen szüleit szó szerint az őrületbe kergeti. A kommentek némelyike mutatja, hogy ennek a gyalázatnak már rajongótábora is van. Arról már ne is beszéljünk, hogy az öregek nemigen járultak hozzá a róluk szóló felvételek nyilvánossá tételéhez (Ptk.245., Ptk.248.).
2022. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Normál esetben nem. De vannak nem normál esetek is...
2022. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb mint Martin.

Itt is a hülyegyerek provokál, nem a szülő... Én is pofán akarnám verni, ha tolná a képembe a telefont.

2022. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Falvakban még mindig totál átlag hogy több generáció él együtt totál normálisan.
2022. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk fura erről a srácról rengeteg más videó is fent van a neten pl: [link]
2022. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!