Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa-lánya programok születésna...

Apa-lánya programok születésnap alkalmából?

Figyelt kérdés
Ma töltötte édesapám az 50. évét, de éppen utazáson van a feleségével. Szeretném vele kettesben is majd megünnepelni ezt az alkalmat, hogy ne csak tárgyi ajándékot kapjon. 18 éves vagyok, és bizonyos keretek között meg tudnék valósítani valamilyen programot, de nem tudom, hogyan fogjak hozzá. Talán érdemes annyit hozzátennem, hogy szeret enni-inni, motorozni, túrázni, úgy amblokk egy örökmozgó ember, már amennyire megengedi az egészsége. Elsősorban dél-dunántúli, somogyi tájoltságú ötletekre lennék kíváncsi.

2022. dec. 27. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tandem ugrás bakancs listás dolog :) közösen ugorva jó buli lehet csak 100-120 ezer forint, de imádnám
2022. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele! Esetleg menjetek el vele a régi iskolájába, vagy ha volt katona, a volt laktanyájához.
2022. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Paintballozás.
2022. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ajánlásokat! Mindenképpen vele beszélném meg elsősorban, de egy kiindulási alap nem ártana.

Pont az előző születésnapján volt tandemugráson :) az már kicsit sok volt neki. Katonaságot kikerülte, volt iskoláját nem szerette. Szerintem amúgy sem engednének be minket. Gyakorlatilag iskolaidőn kívül folyamatosan zárva van nálunk is az iskola a fűtés miatt. Paintballozni meg csapatban lenne jó.. :/

2022. dec. 27. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Miket szeret, érdeklődési kör tekintetében?
2022. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Javasolnék még billiárdot, darts és ilyesmi vonalakat, ha már a tandem ugrás ugrott :D minőségi együtt töltött idő. Esetleg squash :)
2022. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Talán még annyit tudok hozzátenni, hogy szereti a rockzenét, de mostanában nem tudok megrendezendő Kárpátia koncertről, pedig az szoros kötődési pont.

A fallabda jó ötlet, azt még én sem próbáltam. A bowlingra tudtam még gondolni, esetleg. Ezeket majd feldobom neki.

2022. dec. 28. 00:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl születésnapomkor jön Ozzy Osbourne :)
2022. dec. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom túlvagytok-e már az ünneplésen, ha nem, nekem is lenne ötletem. Hasonló korú szülő (anya)vagyok mint az édesapád, és hasonló korú gyerekem van mint Te. Többször voltunk már koncerten, ahová a jegyet Tőle kaptam és együtt mentünk el természetesen. Úgy gondolom,hogy bármilyen közös programmal amit élveztek mindketten, örömet szerzel Neki. Én a tandemugrást már hagynám, bár még az is lehet,hogy amennyiben kellően sportos, és vevő az extrémebb dolgokra, belemenne. A bowling, darts, jó ötlet. Egyébként nem baj az ha most nincs koncert, kinézel egyet elérhető távolságban, megveszed a jegyeket, és mentek amikor lesz. Legalább van mit várni...
2023. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!