Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szoltok ahhoz az anyához,...

Mit szoltok ahhoz az anyához, aki nem engedi a gyerekének hogy koleszos legyen, önnálosodjon?

Figyelt kérdés

Van egy épp most felvételiző uncsihugom, aki szeretne tovább tanulni egy olyan iskolába, ami az otthonától jóval messzebb van, ezért be akar iratkozni a suli kollégiumába, de az anyja ezt nem támogatja.

Tegyük fel, hogy az unokahugomat fel veszik ebbe az adott suliba jövőre, de az anya nem viszi el a gyereket sem a szóbelire, sem a koleszba.


Mesélte mai nap az anyja nekem, hogy semmiképp nem fogja el engedni a "kölykét" ilyen messzire, és azt gondolja, hogy ha nem írja alá a sulis papírokat amik a beiratkozáshoz kellenek, és szóbelizni, akkor sikeresen "megvédte" a gyereket. Szerintem ez nem normális, és nagyon lehangolt volt a gyerek, azt gondolja igy biztos nem lehet koleszos.


Úgy tudom, hogy kell szülöi aláírás a beiratkozáshoz, bár én nem voltam kolis sosem.


Tehát végül is, ha fel is veszik, akkor sem járhat oda? Komolyan az anyján múlik az egész? Elkeserítő számomra a dolog, mindennap bombáz üzenetekkel hogy mi lesz igy vele, ez az álom sulija.


Van viszont egy háttér dolog, hogy van egy fiúja, akitől tiltja az anyja, mert hogy felnőtt ez a fiú és ott lakik az iskola melletti városban. Van egy gyanúm hogy az anya ezért félti ennyire a "kolesztól".



2023. jan. 11. 22:44
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Kell a szülő a beíratkozáshoz
2023. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, inkább azon aggódjál hogy pedofil a barátja, nem azon hogy nem engedik koliba, én sem engedném el a lányomat, főleg úgy hogy egy konkrét pedofillal jár.
2023. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
80%

#10 Érdekes, pedig az összes gimis kolesznál a koleszosok valahogy cigiznek, ott szoknak rá a bagóra, piálnak, őrjöngenek.Tudom, mert egy ilyen közelében lakom.Azt csinálnak a gyerekek amit akarnak, a kutya nem szól rájuk semmiért.

Ok, van tanulási idő, meg ekkor akkor le kell jelentkezni.De azon kívül?...

2023. jan. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
69%

gimis koleszben ittunk, cigiztunk, szexeltünk, éds este 8kor mint a jó gyerekek mentünk vissza, senki nem tudott semmit, se nevelők, se szülők.


jogos az anyuka döntése


27/N

2023. jan. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
95%
Mi konkrétan a bent lakásos iskolában a 2. emeleti wcben cigiztünk még éjszaka is, nyilt titok volt, de sosem szóltak a szülőknek.
2023. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
91%

#14 #15 #16


Az én férjem 34, ő is pont ilyeneket mesélt a gimis kollégiumról.Annyi, hogy ő 18 évesen kezdett cigizni, de a többi gyerek ott szívta bent a suliban, piáltak is, meg minden.

2023. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%

#10 Az egyik koleszos csaj a suli közeli szórakozóhely tulajával jött össze. Szakvizsgát már nem is velünk tette le, mert várta az első gyereküket.

Leginkább a két leszosok meg a srácok miatt vonultunk be oda is bolond ballagáskor.

Kb. 50 km-re volt az otthona.

2023. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam nyolcadikos (20 éve), akkor még a középiskolai jelentkezéshez is kellett a szülő aláírása. Ez már nem így van?
2023. jan. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
92%
Mégis mi olyan különleges abban az iskolában, már persze azon kívül, hogy ott lakik a lovag?
2023. jan. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
79%
Én is inkább a pedo barát miatt aggódnék . Szólj az anyukájának, jelentsék fel.
2023. jan. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!