Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális dolog, hogy a barátnő...

Normális dolog, hogy a barátnőhöz kell igazodni a láthatáskor? Az apuka új párja nem szeret moziba járni, sem korcsolyázni, tehát nem mennek láthatáskor, pedig mindkét gyerek szereti ezeket a programokat.

Figyelt kérdés
2023. jan. 20. 18:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%
Akik szerint rendben van a gyereket félresöpörni a láthatáson, azok közül mennyi a féltékeny új bige? Milyen már egy gyerekkel versengeni?
2023. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
17%

Ők nem a gyerekkel versengenek hanem az ex gyerekek általi jelenlétével.

Ezt egy ember sem bírja sokáig…aztán pislog az összes ha elhagyja a faszi őket.

2023. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%

Ebben a helyzetben szerintem normális emberek kompromisszumot keresnek.

Nem csak moziba menés és korcsolyázás van a világon. Szerintem az lenne a normális, ha kitalálnának ezekre az alkalmakra közösen valamilyen olyan programot, amit mindenki szeret. Szerintem ez lenne a normális.

Ha a csajnak egy kicsi esze is van, remélhetőleg legalább minimális szinten hajlandó lesz alkalmazkodni és nem direkt akarja alá ásni az apuka gyerekeivel való viszonyát. Vagy ha nem kedveli a gyerekeket, menjen el ezeken az alkalmakon valahova a barátnőivel, az apuka meg korcsolyázhat és mozizhat kedvére a kölkökkel 2 hetente egyszer.

2023. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
40%
"Ők nem a gyerekkel versengenek hanem az ex gyerekek általi jelenlétével." Mondjuk akkor ne kezdjen olyannal akinek gyereke van, és nincs gond...
2023. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Csak azt nem értem minek kell ezekhez a programokhoz az új nő? Ha nem szereti, akkor otthon marad, gyerekek meg mennek apuval. Nagy cucc...
2023. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%
De nem marad otthon, mert mi az hogy nem rá figyel a csávó, hanem a gyerekre...
2023. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%

Apuka miért nem viszi a gyerekeit, ha ők pl. moziba szeretnének menni?

Apukát kellene számonkérni, nem pedig a barátnőt ekézni.

2023. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
8%

Azért mert gondolom a nő befolyásolja a az apukát.

Nem ismerem, de az információk alapján azt tudom elképzelni,hogy alattomosan manipulálja amiatt a férfi úgy érzi,hogy minden percet a harmadik gyerekével kell töltenie különben kiakad a barátnő.

2023. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%
Amíg együtt élt a gyerekekkel, próbált a kedvükre tenni? Azóta változott a helyzet, hogy van az új nő?
2023. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

Nem, de ez nem a barátnő, hanem az apuka hibája, mert nincs olyan, hogy igazodni "kell".

Egy normális apa válás után is normális apa, és megmondja a barátnőnek, hogy maradjon szépen otthon a seggén

2023. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!