Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Depressziós szülő, lelki teher ?

Depressziós szülő, lelki teher ?

Figyelt kérdés
Anyukám 57 éves en 27, sajnos úgy gondolom, hogy depressziós hajlamos ra szerintem, de évek óta egyre rosszabb és rosszabb .. Sajnos rossz a munkahelye mert rosszindulatuak egymas közt a kolleganoi, en itthon lakok és itthon is dolgozom, mindennap felek kimenni hogy mennyire lesz rossz kedve és nyomja rám, szerinte kudarc az élete neki nem jött be a férj választás se apukám megcsalta, a gyerekei se olyanok amit szeretne, egyszerűen mindig minden rossz mindenért Lelkibeteg sokszor említi, hogy megakar halni, xanaxot és frontint szed 20 éve legalább, nem akarja lerakni szerinte normális szerinte minden ember szedi, állandóan bant lelkileg de nem veszi észre és úgy érzi mindig mindenki csak ot bántja, állandóan fáradt teher neki a takarítás de bele van betegedve hogy szerinte kupi van, nincs sajnos párja tudom, hogy szeretne mert rossz neki egyedül de nem ismerkedik sehol.. na mindegy ez 1-2 dolog lenne a sok közül, a lényeg hogy más is ennyire bele betegszik abba hogy az anyukája szomorú es elégedetlen ? Nagyon sokat Sirok feszült vagyok miatta szomorú es tehetetlennek érzem magam. Elküldtem kineziológushoz nem segített , mindent megveszek amit szeretne nem segít kb nem is érdekli, nem értem :(
2023. febr. 12. 21:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnos igaz. Én egyke vagyok Anyám egyedül nevelt. Nagy nehezen 35 évesen elköltötem, de sokat nem használt, pár hét múlva már megint ott tartottunk, hogy minden hétvégén nálam volt, hétközben meg telefon. Terapeuta javaslatára kapott egy kutyát (volt már kutyánk, nem újdonság volt mivel jár), de az is csak az én gondom lett, mert mert a szerencsétlen állatból is idegbeteget csinált az ok nélküi szorongásával. Fogalam nincs mi a megoldás, elmúltam 35 és erre megy el az életem :(
2023. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!