Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Depressziós szülő, lelki teher ?

Depressziós szülő, lelki teher ?

Figyelt kérdés
Anyukám 57 éves en 27, sajnos úgy gondolom, hogy depressziós hajlamos ra szerintem, de évek óta egyre rosszabb és rosszabb .. Sajnos rossz a munkahelye mert rosszindulatuak egymas közt a kolleganoi, en itthon lakok és itthon is dolgozom, mindennap felek kimenni hogy mennyire lesz rossz kedve és nyomja rám, szerinte kudarc az élete neki nem jött be a férj választás se apukám megcsalta, a gyerekei se olyanok amit szeretne, egyszerűen mindig minden rossz mindenért Lelkibeteg sokszor említi, hogy megakar halni, xanaxot és frontint szed 20 éve legalább, nem akarja lerakni szerinte normális szerinte minden ember szedi, állandóan bant lelkileg de nem veszi észre és úgy érzi mindig mindenki csak ot bántja, állandóan fáradt teher neki a takarítás de bele van betegedve hogy szerinte kupi van, nincs sajnos párja tudom, hogy szeretne mert rossz neki egyedül de nem ismerkedik sehol.. na mindegy ez 1-2 dolog lenne a sok közül, a lényeg hogy más is ennyire bele betegszik abba hogy az anyukája szomorú es elégedetlen ? Nagyon sokat Sirok feszült vagyok miatta szomorú es tehetetlennek érzem magam. Elküldtem kineziológushoz nem segített , mindent megveszek amit szeretne nem segít kb nem is érdekli, nem értem :(
2023. febr. 12. 21:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
en úgy érzem, hogy telibe leszarja amit mondok és nem tudom már mivel tudnék segíteni , hogy ne legyen ennyire ki.. mindent bantasnak vesz mindenen sír rogton.. en mivel itthon is dolgozom folyamat ezen kattogok orlodok de csak egyre rosszabb és rosszabb
2023. febr. 12. 21:52
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó anya és nem is kívánhatnék tőle jobbat biztosan ezért nehéz ennyire ez nekem lelkileg hogy o nem boldog, de sokszor nem értem, hogy mi a baja az élettel :( 8 éve váltak el jo kapcsolat nemvolt köztük.. magányos , gyerekként sokat mondogatta hogy elmegy és bele ugrik a Tiszában, azért gondolom hogy hajlamos a depresszióra, sokszor mondok gondolok enis ilyeneket részegen hogy megakarok halni és szerintem ez az miatt van..
2023. febr. 12. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én belebetegedtem. De ettől csak rosszabb lett minden.
2023. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, és nálatok mi történt ?
2023. febr. 12. 22:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen tényleg csak szakember tudna segíteni.
2023. febr. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Első lépés, hogy elköltözöl. Az ilyen ember folyamatosan hisztizik, nálunk is van ilyen a családban, már lassan 40 éve ezt csinálja... Látogatni lehet, de együtt élni vele senkinek nem lenne egészséges.
2023. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen az tervbe van, de tesom meg páran azt mondjak, hogy meg rosszabb lesz ha teljesen egyedül marad , de közbe meg lehet , hogy jót tenne neki.. 😅nem könnyű
2023. febr. 13. 15:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És ha rosszabb lesz neki akkor mi van?


Most is szar neki, ezért áldozd be a saját életedet, hogy anyádnak ne legyen "nagyon szar" csak "simán szar" élete?


A nagypofájúaknak meg kell mondani, hogy akinek nem tetszik, az költözzön mellé, látogassa ő.


Az a baj, hogy az ilyen embert nem lehet kihúzni a szarból, csak magával ránt, eltelik az életed aztán majd idős korodban siránkozhatsz te is, hogy elcsesztél mindent. Nem szabad.

2023. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egyik ismerősöm fogalmazta ezt meg jól, hogy az ő anyja "halni készül" és teszi ezt már évtizedek óta, amit nyilván megunt körülötte mindenki.
2023. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A költözés, ha megteheted valamennyit segít, de akkor meg hívogatni fog állandóan. És amig ennyire agódsz miatta úgysem tudod megtenni, hogy l.szrod és nem veszed fel a telefont, mert azon kattogsz majd mi van, ha tényleg csinál magával valamit. Engem a munkahelyemen is simán hívogat, hogy menjek haza mert rosszul van, és amióta nyugdíjas egyre romlik a helyzet. Sajnos tapasztalat :(
2023. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!