Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálta? Többi lent

Miért csinálta? Többi lent

Figyelt kérdés
Pár hete beugrott egy emlék még régebbről. 13 éves koromban történt, egy bizonyos időn belül többször egymás után. Mondjuk két hónap alatt három-négyszer, hogy bevásárlóközpontban vagy más ilyen helyen voltunk a szüleimmel, és amikor szűk helyre értünk ahol nehéz lett volna az átjutás, apám segített átmenni mivel látássérült vagyok. Ez eddig rendben is volna, korábban és később is volt ilyen, de ez a pár alkalom más volt, ugyanis nem a kezemet fogta meg, hanem furcsa mód átkarolta a derekam, és, tudom hogy hihetetlen, de a tenyerét ODA tapasztotta, pont az ágyékomra, ODA. Én ilyenkor el kezdtem feszengeni és el is engedett mindig. Akkor nem tulajdonítottam neki jelentőséget, bár furcsáltam hogy nem veszi észre hogy hová nyúl és csak azt akartam hogy ne fogjon ott. Szerintetek mi lehetett ez vagy miért? Véletlen nem lehetett hisz többször is előfordult így. Van még egy másik, homályos emlékem is ami jóval régebben történt, de azt nem merem itt leírni, akit érdekel, privátban szívesen elmesélem.

2023. márc. 7. 09:19
1 2
 1/20 anonim válasza:
90%

Ez alapján az is lehet, hogy szimplán túlgondolod. Történt hasonló azóta, vagy mostanában? Ha nem, akkor valószínűleg csak furán jött össze a dolog. Megesik.

Másik emléked mi lenne? Annak tudatában átfogóbb véleményt lehetne alkotni

2023. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1

Nem, sem előtte sem azóta. A másik emlékemet csak privátban merem leírni. Kérlek írj rám!

2023. márc. 7. 09:38
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
szerintem túlgondolod, gondolom gyerek voltál mikor ez volt és szimplán csak átkarolt, csak kicsi voltál 1 felnőtt ember kezéhez képest és ezért emlékezhetsz úgy mintha azt fogná, én legalábbis erre tudok gondolni
2023. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Aha, persze. Ez nagyon gyenge lett - trollkérdéseknek is az alja :(
2023. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

és amikor szűk helyre értünk ahol nehéz lett volna az átjutás - mintha valami 30 centis sikátorfalak között kellett volna haladnod :D


Hagyjuk már.

2023. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

4

Ebben lehetne valami, de tisztán emlékszek, hogy azért feszengtem ilyenkor hogy ne fogjon OTT, tehát konkrétan ott ért hozzám mert pont ez zavart benne

2023. márc. 7. 10:01
 7/20 A kérdező kommentje:
Bocsi az lemaradt a kérdésből hogy fiú vagyok
2023. márc. 7. 10:44
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Miféle szűk helyen? Bevásárlóközpontban amik konkrétan hodályok?
2023. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8

Polcok közt van szűk átjáró, vagy amikor egy kocsit megállít valamelyik vásárló, stb. Ne mondd hogy nem láttál még ilyet

2023. márc. 7. 11:25
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

Hogy le ne verjél valamit a polcokról.

Mondjuk nekem az is zavaros, hogy hol fogott meg. Ha a derekadat fogta meg, akkor nem az ágyékodat. Ha benyúlt a lábad közé, akkor fogta volna meg az ágyékodat.


Szerintem is egy ócska troll vagy.

2023. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!