Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A többi embernek mivel sikerül...

A többi embernek mivel sikerült felbosszantania benneteket a legjobban? Mit mondtak vagy csináltak és ki vagy kik?

Figyelt kérdés
2022. aug. 2. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lány, elhitette velem hogy kedvel meg hogy fogunk találkozni, aztán cserben hagyott természetesen.
2022. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőm elvárta tőlem hogy én igazodjak az ő állandóan beteg gyerekeihez és kiverte a hisztit mikor szabira akartam menni 2 napra, mert jaj mi lesz, ha éppen akkor leszbek betegek. Ja, merthogy mikor betegek voltak a gyerekek, ő automatikusan otthon maradt velük, sokszor aznap kellett megtudni.
2022. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Uh utolsó…

Ettől kiakadnék.

Annyira bírom,hogy sok szülő meg anya elvárja,hogy mindenki őket szolgálja.

Meg azt hiszik,hogy attól mert gyerekük van többletjogokkal rendelkeznek.

A cég dolga megoldani. Te akkor veszed ki a szabidat amikor akarod.

Ha táppénzre kellene menned 3 hónapra akkor megállna a cég vagy mi?

2022. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Nálam ez volt az utolsó csepp ott, imádtam azt a munkát, de a kolléganőm miatt felmondtam a hisztijét követő egy héten belül. Bajban voltak, mert én voltam az egyetlen "régi" dolgozó, a többiek, anyukát is beleértve újak voltak. A főnök sokat könyörgött, hogy maradjak, mert nélkülem nem tudja mi lesz, lehet bezár, de nem tudott rávenni semmivel. 2 hónapja hagytam ott őket, azóta a szolgáltatások nagy részét eltörölték, folyamatosan munkatársat keresnek, meg engem kérdezgetnek, mit hogyan kell. Szánalmas.

2022. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzi kellemetlennek az anyuka?

Hogy a hisztije miatt felmondott egy tapasztalt kolléga?

Nagyon gáz…

2022. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!