Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lesz a gyerektartás ha...

Hogyan lesz a gyerektartás ha az apa kint dolgozik külföldön?

Figyelt kérdés
Mikor még terhes voltam elhagyott a gyerek apja, azóta kint van németbe dolgozni. Indítani akarom a pert hogy legalább fizessen ha már megcsinálta a gyereket, ilyen esetben hogy zajlik ez az egész? Illetve érdekelne mennyi pénzre számíthatok, ilyenkor mi alapján szabnak meg összeget? Nem akar csak minimálisat fizetni, ezért akarok hivatalos utakra térni, mert idegesít hogy ő akar mindent eldönteni mi hogy jó.
2023. márc. 12. 22:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

4 es vagyok

Mindent el tudok intézni a bírósági ítélettel

És országon belül oda költözöm ahova akarok.

2023. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
29-es, az én gyerekem apja is külföldön él, és mindent el tudtam intézni nélküle. És nem a magyarországi fizetés szerint állapították meg az összeget, hanem a gyerek igényei szerint. Többet állapítottak meg, mint az adott munkakörben a magyar fizetés 20%-a.
2023. márc. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
#32 szabad megkérdeznem mennyit?
2023. márc. 15. 09:10
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
10 éve 60 ezret állapítottak meg, most 90 ezret kapok.
2023. márc. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!