Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Influenzás lettem és elégggé...

Influenzás lettem és elégggé leterített. Anyum azt mondja azért vagyok beteg, mert egy hülye vagyok. Hogy beszélhet egy anya így a gyerekével? Ti tartanátok a kapcsolatot az anyátokkal, ha ilyen lenne?

Figyelt kérdés

2023. márc. 13. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%

Nem. De nekem voltak eszközeim kigyomlálni az ilyen környezetet.

Sajnálom, hogy ilyen emberek szülők.

2023. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha azért betegedtél le mert valami hülyeséget csináltál akkor igaza van anyukádnak.
2023. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Úristen. Hogy lehet influenzát hülyeségből elkapni? 2-es te nem vagy normális.
2023. márc. 13. 22:13
 4/20 anonim ***** válasza:
31%

"Úristen. Hogy lehet influenzát hülyeségből elkapni?"


Mert az ugye nem is létezik, hogy simán csak megfáztál, mert mondjuk még véletlenül se oltoztel fel normalisan?

2023. márc. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk úgy, hogy tudtad, hogy a psikád beteg, de csakazértis mentél hozzá, mert nem bírsz ki három napot nélküle és megfertőzött?
2023. márc. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Vagy egy szál vékony bőrkabátban, esetleg csupasz bokával flangáltál a városban, mert sütött a nap 0 fokban?
2023. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Egy ilyen kérdés után sanszos hogy nem alaptalan anyukád véleménye.
2023. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

Mennyi jóindulatú ember... én 46 éves vagyok, anyukám már nem él sajnos, de biztos nem mondana influenzaszezonban ilyen fasságot, hogy idén azért lettem 2 hét különbséggel kétszer influenzás, mert hülye vagyok.

Talán inkább mert bementem a boltba / felszálltam a vonatra / köhögött a kollégám. Vagy bármi.

Gyógyulást neked, mielőbbi jobbulást kívánok!

2023. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Jaja, a válaszolók a hülyék, nem a kérdező aki azzal jött hogy "brühühü, anyuci nem azt mondta amit akartam, akkor szakítsam meg vele a kapcsolatot"?


Szakítsd. anyád jól járna vele.

2023. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom a kérdező elment haski pólóban suliban majd lebetegedett. Ha valami ilyesmi történt anyádnak igaza van.
2023. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!