Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt vagy van kapcsolatod...

Volt vagy van kapcsolatod nagyon szánalmas emberrel? Miket csinál(t)? Baráti kapcsolat, párkapcs., mindegy.

Figyelt kérdés

Nekem volt egy pár sajnos, de megszakítottam velük a kapcsolatot.


1. A srác kb két sör utána rátszotta a mattrészget, egyszer a mosdóban volt szórakozohelyen, mentem be, mikor meglátta hogy én vagyok a másik piszoárnál elkezdett masszívan dőlöngélni meg mosott hangon viccelődni, de előtte úgy állt ott mint egy karó, semmi baja nem volt.


2. Elkezdett dolgozni, keresett 140 000 forintot kb valami gyárban, és úgy verte magát az éhbérre mintha ügyvédi irodája lenne. Nem rossz anyagi helyzetű családból származott, amúgy is megkapott mindent, nem értette senki miért lett gyökér.


3. Mindent szidott amihez nem értett, dr ha valami apróságot megtudott róla akkor azt hallgattuk napokig, kb óránként háromszor. Elég nonszensz volt, de szórakoztató.


Nektek mik voltak?



2020. máj. 15. 22:45
A kérdező szavazást indított:
Van ilyen ember
Volt ilyen ember
Nem volt ilyen ember
A kérdező a szánalmas mert ezzel foglalkozik 😂
24 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jaj isten gyere le, hiszen szánalmas lettem 🤣 akkor most... mi legyen? 😓
2020. máj. 15. 22:59
 2/11 Kata 26 ***** válasza:
74%
Abszolút nem vagy szánalmas. Ne foglalkozz az ilyenekkel.
2020. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért válasz is jöhetne sztorikkal. Elolvasnék párat, ez így olyan szomorú 😦
2020. máj. 15. 23:05
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Egy egy lány szerelmet vallott nekem, tönkretéve ezzel egy 3 éves ,,barátságot''... Azóta nem beszélek vele és mindenhol le van tiltva. Összevesztünk és ennyi volt. Amúgy egy igazi senki a nő. 20 éves létére nincs egy épkézláb megmozdulása, egy szerencsétlen, életre valótlan link alak. És még csúnya is, mint a fene. Azt hitte van bármi esélye nálam😂 mióta megszakítottam vele minden kapcsolatot boldogabb vagyok és már nincs ez a púp a hátamon. Fúj de megutáltam. Na ő egy igazi szánalombaba!


20/F

2020. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, meg a privát levelet is. Ígérem hogy meg fogom ölni magam 😀 - dohányzok és szoktam enni műanyag kaját is. Halotti anyakönyvit kérsz majd? Beleírjam a végrendeletembe hogy vigye el neked valamelyik ismerősöd? :D
2020. máj. 15. 23:06
 6/11 Kata 26 ***** válasza:
Szívesen elmondanám, mindenkinek van szerintem rossz tapasztalata.
2020. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Egy férfi, akibe én szerelmes voltam, ő pedig kegyetlenül kihasznált. Nem is kihasznált, inkább a lelki bántalmazottja lettem. Szépen lassan beszippantott az aurája és úgy alakult ki ez az egész függelmi viszony, hogy én független, határozott, erős nő ezt észre sem vettem. Nagyjából 1 év után nyílt ki először a szemem, ekkor éreztem azt, hogy itt valami nagyon félresiklott, de nem tudtam megfogalmazni, hogy mi. Vele nem lehetett beszélgetni, nárcisztikus személyisége van, minden egyes próbálkozásom csak engem lökött még mélyebbre. Már láttam, hogy ez engem tesz boldoggá, még is mindent megtettem, hogy megfeleljek neki. Hihetetlen elfuserált érzés volt, aztán olvastam egy könyvet a bántalmazásról és az teljesen megváltoztatta a hozzáállásomat. Minden egyes mondata ostorcsapás volt, olykor zokogva olvastam, hogy én ekkora barom voltam és nem láttam. Végül ez a könyv is rángatott ki a helyzetből. A tanácsai alapján tudatosan elkezdtem leválasztani, érzelmileg függetleníteni magam és fél évvel később, nem régen a hátam mögött hagytam ezt a férfit mérhetetlen vérző szívvel, végleg, minden kapcsolatot megszakítva. Életem legmélyebb, legbetegebb és legrosszabb tapasztalata volt és csak őszintén remélni merem, hogy másokat nem tesz tönkre.
2020. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, elárulnád a könyv címét?🙂
2020. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tisza Kata: Most
2020. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm😘
2020. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!