Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnál, ha a 29...

Hogyan reagálnál, ha a 29 éves felnőtt lányodnak 21 éves párja lenne?

Figyelt kérdés
Lassan időszerű lenne bemutatnom otthon a páromat, viszont sosem voltam még olyan helyzetben, hogy én vagyok az idősebb fél. Nem tudom, hogy fognak reagálni otthon.
2023. márc. 16. 12:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
24%
Hát, számíts rá, hogy elveszik a macidat, rosszabb esetben a tévétől is eltilthatnak. Ha viszont olyan kulturáltak, mint én, akkor négyszemközt el fogják mondani, hogy ez a felállás jelentős kockázatokat rejt magában, feltéve, hogy hosszabb távú kapcsolatban gondolkozol.
2023. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Az embert nézném.

Lehet egy 21 éves is érett annyira, mint egy 29 éves. Ill. egy 29 éves is olyan éretlen, mint egy 21 éves. Szerintem ez a jellemzőbb. :-)))


De leírtuk már ezerszer: tökmindegy, hogy MI hogyan reagálnánk le, ha neked a SAJÁT szüleid elé kell kiállnod ezzel.

Nyilván van olyan szülő, aki ezért kitagadná a gyerekét, de olyan is, aki sok boldogságot kívánna.

2023. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

Szülőként nem vennélek benneteket komolyan, de amúgy nem reagálnék sehogy. Az élettapasztalatom szerint ebben a korban egy 21 éves fiú igen büszke rá, hogy becserkészett egy 29 éves nőt, a 29 éves nő részéről pedig jó esetben ez csak egy kaland, rosszabb esetben hisz a mesékben és nagy valószínűséggel csalódni fog.


Minimális esély van rá, hogy ez a kapcsolat tartós legyen, így szülőként nincs ezzel semmi dolgom, de ha bejön a minimális esély és évek múlva is együtt lesznek, áldásom rájuk.

2023. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha 29 évesen még nem vagy olyan érett, hogy ezt ne idegenekkel akard megbeszélni, hanem azokkal akik ismernek, meg is értem a félelmet.
2023. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy boldog.
2023. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
12.37-es válaszomat kiegészíteném. Ismerek ilyen felállásban 6-8 év korkülönbséggel több olyan párt is, ahol már évtizedek óta jól megvannak együtt, de olyan párt nem ismerek, ahol a fiú 21 éves volt, amikor megismerkedtek és évek múlva is együtt voltak. Ettől persze még lehet ilyen is, csak igen gyenge a statisztikája.
2023. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Írhatunk itt akármit, te ismered a szüleidet...
2023. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom milyenrk a szuleid... Az em szuleim nem konzervativak es tuti nem erdekrlte volna oket addig amig szeret
2023. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy én hogyan reagálnék. Az se érdekelt soha, hogy a szüleim mit szólnak a páromhoz.


1 lehetőségük van, elfogadni a döntésemet. Nincs B opció. Véleményüket meg tartsák meg maguknak.

2023. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldogok, akkor örülnék neki. Már mind a ketten elmúltak 18 évesek; felnőtt emberek; én már nem szólnék bele, el tudnák dönteni, mit akarnak.
2023. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!