Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha komolyabb betegsége van a...

Ha komolyabb betegsége van a szülődnek, meddig mész el?

Figyelt kérdés
Màrmint meddig tudsz vagy tudtàl vagy kellett menni, hogy segíthess rajta. Mi az, ami bevàllaltàl, vagy be kellett vàllalnod. Mi az a szint, amikor màr azt mondtad, hogy nem bírod tovàbb fizikailag meg lelkileg sem, és feladtad?
2023. márc. 17. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Nalunk a nagyim, anyukam anyukaja halt meg Februar vegen.

Rak vegso stadium.


Nemakart korhazban lenni, mi sem hogy ott halljon meg.


Haza lett hozva.


Nagyimnak volt egy hazvezeto noje es akkor anyum meg anyum huga apoltak a nagyit felvaltva 1,5 honapig.


Pelenkazas, simogatas, masszirozas, beszelgetes.


Ejjel ilyen baby phone volt bekapcsolva nappal valaki mindig mellette

2023. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

A munkámat nem adnám fel ápolás miatt, hiszen valamiből meg kell élni, eltartani a családot.


Egyébként munka mellett bevállalnám, hogy átjárjak naponta, kétnaponta, valamennyit anyagilag is besegítenék, ha ezen múlna. De mondjuk hozzánk nem biztos, hogy beköltöztetném.

2023. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit csak elhet.
2023. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam ilyen helyzetben, de anyukám nem fiatal már sajnos. Pelenkázáson kìvül megtennèk mindent, segìtenèk mindenben.
2023. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármeddig.
2023. márc. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barmire hajlando lettem volna apu halala elott es alatt is. Egy ideig sikerult tamogatnom kb mindenben, de aztan sajnos el kellett jonnom otthonrol, mert meg a sokadik hitelkartyamrol is elfogyott a penz, a lakber meg ketyegett. (Nem Mo-on lakom). Nade. BARCSAK megtehetnem ujra. :(
2023. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Élményem addig, hogy élődonoros transzplantáció keretében adhassak neki szervet. Az ezt elvegző szerv munkatársai olyan lekezelők voltak, majd közölték, hogy ez nem így működik, nem dönthetem el, kinek akarok szervet adni. Ha majd meghalok, akkor meg úgyis automatikusan kipakolnak. Na amikor ezt így közöltek, rögtön meg is tettem a szervdonációt tiltó nyilatkozatot.
2023. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne várjon az utolsó percig, egészséges szerveit még ma ajánlja fel transzplantációra.. :)
2023. okt. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!