Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha meglátnád hogy...

Mit tennél, ha meglátnád hogy a 17 éves lányod egy lánnyal csókolózik?

Figyelt kérdés
Megkérdeznéd hogy miért csókolózott a lánnyal, van-e köztük valami, a lányokat szereti-e, stb.?

2023. márc. 20. 20:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%

Ha meglenne a bizalmi viszony anya-lánya közt, akkor ezt magától elmondaná.

Nekem nem voltak ilyen hajlamaim, de ha lettek volna, anyunak mertem volna róla beszélni. ( apunak már nem biztos ).

2023. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
62%
Szólnék neki, hogy ne csókolózzom már nyilvánosan senkivel. Az ilyen intimitások - akár lánnyal, akár fiúval műveli - nem tartoznak másra. Van saját szobája, azon van ajtó, amit be lehet csukni, pont azért, hogy legyen privát szférája.
2023. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
81%

"nkább az a kérdés, hogy miért nincs köztetetek, empatikus, szeretteljes viszony, ahol megjelenhetnek az érzések és amiben fel sem merül, hogy erről már ne tudnál."


AZért ez nem ilyen faék egyszerű. SOk tini magába zárkózik ilyen téren, de lehet, hogy csak egy kis kíváncsiság van benne, és semmi jelentőség nem tulajdonít neki. Viszont ha tudja, hogy nem vagy előítéletes, akkor könnyebben el fogja mondani, ha úgy érzi van mit és itt az ideje.

2023. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
33%

Örülnék neki, h nem egy férfival adja össze magát. Két nő mindig jobban megérti egymást, és még egymás ruhatárát is hordhatják. És védekezniük sem kell szex közben a nem kívánt terhesség ellen, így nem kell agyonverni a hormonrendszerüket a tablettával; viszont ha mégis szeretnének gyereket vállani, könnyen megoldhatják egy férfi spermadonor ismerős, egy pohár és egy műanyag fecskendő segítségével.

Sokkal kevésbé van kivéve a párkapcsolati erőszaknak is, és a meleg párok a beszűkült primitív gondolkodásra is sokkal kevésbé hajlamosak, ami minden szempontból jobb eletminőséget eredményez.

2023. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
75%
Családi gén. Ez van. 25L
2023. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
61%
Marhára meglepődnék mert 18 vagyok. 🤪
2023. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
93%
Hát figyu .... helyzet függő. Nekem a koleszban az egyik pesti szobatársam mesélte, hogy az egyik barátnőjével smárolt már. Szerintem ez tiniként belefér. Akkor sem hatott meg,most sem. Én inkább palikkal kamatyoltam anno.😁😁 De amúgy nem lezbikus az a volt szobatársnőm. Inkább csak poén kedvéért 😅 ki ezt,ki azt próbálja ki. Na bumm 😅
2023. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
96%
Elmondanám neki hogy mindent elmondhat és elfogadom és támogatom bármi is van de nem piszkálnám vele.
2023. márc. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
5%
Menne a háztól abban a ruhában amiben van.
2023. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
95%

Semmit. Miért kéne csinálom bármit?


Örülnék hogy talált valakit.


Persze ha komolyodik a dolog megkérném hogy mutassa be.

2023. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!