Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá, ha a 22...

Mit szólnátok hozzá, ha a 22 éves fiatok 16 éves lánnyal jönne össze? És fordítva, ha 16 éves lányotok 22 éves fiúval jönne össze?

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
semmit..teljesen normális
2023. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk hasonló volt, a srác 21 volt, én 16. 5 évig voltunk együtt, mindkettőnk családja elfogadta.
2023. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Belefér mindkét verzió
2023. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Bátyám 21 volt a barátnője pedig 16. Szülők nálunk elfogadták, a csajnál furán reagáltak de a végén elfogadták. 3 évig voltak együtt
2023. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..


Szánalmas mennyire álszentek az emberek.

2023. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
77%
5#, Megnéztem a válaszokat, és elég érdekes ez. Anno volt egy kérdés, nagyobb korkülönbség, 30 év körüli nő kérdezte, hogy normális e, ha 16 éves srácnál kezd, mindegy, valami ilyesmi volt, mindenki azt írta, hogy oké. Itt kevesebb koraránnyal meg pedo? Szóval ha nő teszi ugyanezt az nemes cselekedet, fordítva meg "minek létezik ilyen ember"? Akkor ez nem is arról szól, hogy testileg és/vagy mentálisan nem érett az illető, hanem arról, hogy általánosságban a férfiak le vannak nézve, hogy tényleg, csak erre vagy képes? Mi változott? Ugyanaz a szerepkör. Nem megnevezve azt, hogy nem vagyunk robotok, akik mentálisan és fizikálisan is minden esetben 18 évesen lesznek felnőttek, marhára nem úgy működünk, fejlődünk, mint ahogy mindenki rajtunk kívül.
2023. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
20 voltam, amikor megismertem jelenlegi párom, ő pedig akkor 15. Idén már 10. évbe lépünk. Mi tartottunk csak tőle, hogy a család hogyan fogadja majd de semmi nem volt. Szülei látták, hogy normális vagyok és fordítva is.
2023. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Alapvetően a hat év nem sok. De ebben a korban még *lehet* sok. A pályaválasztás előtt álló gimis és a már végzett egyetemista erősen más életszakasz ahhoz, hogy kicsi az esély a hosszútávú kapcsolatra (persze nem lehetetlen).

Nem ellenezném, de ismerni akarnám a gyerekem párját, ha én lennék a szülő helyében bármelyik oldalon, és ettől függően alkotnék véleményt.

2023. márc. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Én 17 éves voltam, amikor 24 éves barátom volt. 2 évig voltunk együtt.

Ez így jól hangzik, de a körülményekről nincs szó.

A huszonévesek 80%-a akik tiniknél próbálkoznak, eléggé “selejt” kategória. Egy fiatalabb még nem elég tapasztalt, több mindent meg lehet vele tenni, mint hasonló korosztállyal. Jobban lehet manipulálni, kihasználni.


Még jobbik esetben egy frissen végzett egyetemista és egy érettségi előtt álló elég nagy különbség.

2023. márc. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Én 25 voltam, amikor összejöttem az asszonnyal, aki akkor 18 volt. Ennek lassan 10 éve, azóta már házasok vagyunk. :)

Ha a srác normális akkor nem feltétlenül probléma a 6 év korkülönbség. De ez mindig emberfüggő.

2023. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!