Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem értenek meg...

A szüleim nem értenek meg soha semmibe,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam,szarul kezdődött a szociális életem. Egész általános iskolás koromban b*sztattak,kiközösítettek,meg középiskolában is. Bántalmaztak,csúfoltak,megutáltattak mindenkivel,megaláztak,kiszúrtak velem mindig.


Sokszor volt,hogy barátaim nem voltak,barátnőm főleg. Egy vicc voltam lányok szemébe,mindig tudatták velem,hogy ronda vagyok és soha nem fogok senkinek se kelleni.Mindenkivel összejöttek kivéve velem nem,emiatt is cikiztek sokszor.


Lassan 20 leszek,barátaim alig vannak,azokat se nagyon érdeklem,lenézőek meg távolságtartóak velem az emberek. Vagy egy ideig normálisak aztán hirtelen eltávolodnak,bezzeg mással nem ilyenek. Semmibe néznek,lesz*rnak,kétszínű velem mindenki,pedig igyekszek normális lenni,de hiába.


Lányokról nem beszélve..egyikkel se jön össze,eddig 1 barátnőm volt,de azt haggyuk..2 hétig voltam vele,de elég is volt ennyi, mindenki előtt próbált égetni,szégyelt engem meg igazságtalan volt,ott is hagytam,amikor meg ezeket tudattam vele,akkor meg ő kezdett el bőgni.


Ugyanúgy semmibe néznek a lányok is,inkább mással jönnek össze,közben meg az illető se néz ki hű de jól,meg egy gyökér f*sz,akkor mit kell azokon enni?


De így a lényegre törve,szociálisan,lelkileg nem vagyok a toppon. Ezt tudják a szüleim is,soha nem értettek meg,soha nem segítettek nekem,19 évesen egy lecsúszott sz*rdarab vagyok,semmiféle társasággal nem rendelkezve,nincsenek jó ruháim,nem nézek ki jól,ami miatt a lányok is úgy viszonyulnak hozzám ahogy ráadásul szegények is vagyunk..tehát semmi örömöm nincs az életembe,de még a szüleim kivannak akadva és képesek megkérdőjelezni,hogy miért vagyok ilyen..hát csodálkoznak? Őszintén mi jó történt az életemben,minek örüljek? Nem beszélve arról,hogy soha nem értettek meg ráadásul soha nem segítettek nekem,mintahogy most se,akkor mit csodálkoznak?Nem tudtak úgy nevelni,hogy meglegyenek a megfelelő tapasztalataim,de szerintem nekik sincsenek meg,mert semmi hasznosat nem tudtak soha mondani vagy javasolni nekem,de okoskodni,meg rohogni azt bezzeg birtam..erdekes


Ezt ha tudatom velük egy éppészérvet nem bírnak fel dobni,csak logikátlan hülyeségeket,meg, hogy én vagyok a hibás,én látok mindent rosszul. Pl régen,amikor kiközösítettek a lányok meg gúnyoltak,akkor mindig azzal jöttek,hogy biztos tetszek nekik...ja hogyne,azért nem volt akkoriban soha senkim..


Rendesen utálom őket meg az embereket,inkább ki se járkálok csak este,mert a sok gyökér már otthon van addigra. Ezen a héten is kétszer keveredtem verekedésbe,mindegyik alkalommal engem akartak megtámadni,de szerencsére megtudtam magam védeni.


Szóval annyi szerencsém meg örömöm van,mint egy marék molylepkének. Tavaly nyáron elmentem diákmunkára,úgy voltam vele,hogy lesz egy kis pénzem,abból költök,fel glow upolok,félre teszek stb,de még ez se jött össze..egyik műszakvezető b*sztatott mindig,kereste bennem a fogást,annyira idegesített remegtem rendesen az idegtől,nem sok kellett neki menjek ezért ott kellett,hogy haggyam,arról nem beszélve,hogy milyenek voltak ott a körülmények.



2023. márc. 26. 22:12
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Kicsit hosszú lesz,előre szólom,beszólogatós kommentek hanyagoljanak.
2023. márc. 26. 22:13
 2/49 anonim ***** válasza:
95%
Furcsa az, amikor valakit soha, senki nem ért meg. Az illető saját magában soha nem keresi a hibát, a hiányosságot, a javítani valót ?
2023. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Épp ez az,hogy nem tudom bennem van-e a hiba,de ha bennem van akkor bár tudnám mi és tudnék rajta javítani.


Akárkikkel beszéltem,akármerre sodort a sors,mindenhol ugyanaz volt,pedig normális voltam mindig. Mást hívják ide-oda,bulizni jár,mindennap más lánnyal jár,az ilyet vagy cikizik vagy lesz*rják.


Tuti a Jóisten csinálja velem ezt ott fent,valamiért nagyon nem kedvel engem,nem tudom miért,de már felmegyek oda hozzá és elbeszélgetek vele,mert elegem van,hogy szopat mindig.

2023. márc. 26. 22:36
 4/49 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlen bennük van a hiba szvsz.
2023. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
88%

19 évesen azért el kéne kezdeni felnőni végre. Ha nem írod le a korpdat kb 14-nek néztelek volna.

Egész életedben nem hivatkozhatsz mindig arra, hogy az iskolában bántottak, meg kiközösítettek. Képzeld engem is napi szinten bántottak általánosban. Emiatt kilencedikben szociális analfabéta voltam. Baromi nehéz volt, de abban az egy évben megfigyeltem, hogy mások hogy viselkednek, hogy beszélnek, hogyan viccelődnek, és voilá, 10-re lettek barátaim.

Kövér voltam, 17 éves koromban erőt vettem magamon, és leadtam 16 kg-t.


Lehet, hogy nagyon sz*r alapokkal indultál, de az már rajtad áll, hogy változtass az életeden. Innentől kezdve ezek csak kifogások.

2023. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
Ja vesszöknél a szótagok.... nem szóltam.
2023. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
56%
Mármint mit 2-es? Hogy a világ ne legyen ennyire gonosz?
2023. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
95%
Engem is sz*rrá utáltak, csúfoltak, közösítettek gyerekkoromban. Mégis felnőttem, vannak normális emberi kapcsolataim. Benned annyi a hiba, hogy a sok offenzíva ellenére nem volt annyi életösztönöd, hogy valami megküzdési módszert kidolgozz, pedig ez az embereknek eléggé ösztönös szokott lenni, tudniillik senki nem szeret szenvedni. De te inkább sajnáltatod magad, minthogy bármit tegyél. Ha akármerre sodor a sors, mégis mindig ugyanaz van, akkor azért el kellene gondolkodni, hogy veled van a baj, nem is voltál annyira normális, mint gondolod, mert nem lehetetlen, de nagyon ritka az, hogy mindenki hülye, csak te vagy a helikopter.
2023. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
#3 Remélem, ez nem öngyilkossági figyelemfelhívás, mármint az istenhez felmenés. Nem ezen az oldalon keresed a választ!
2023. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
#5 Tesa, igaz, én 16,5 évesen és csak 12 kilót, de dettó. Most meg itt vagyok 28 évesen, boldogan.
2023. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!