Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnátok, ha a lányotok...

Mit gondolnátok, ha a lányotok 20 éves létére nem akarna kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egyetemista, tök jól elvan, sok barátja van ahhoz képest, hogy korábban mennyi volt, pár sráccal is jóban van, mint barátok, de semmi több. Állítólag egyszerűen nem érdekli ez a "kapcsolatosdi". Bár az egyik fiú barátról egészen másképp, de leginkább többet beszél, mint bármelyik másikról.
2023. márc. 28. 21:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Nincs elkésve semmivel.
2023. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Most ilyen korszakát éli. Előbb-utóbb biztos változni fog.
2023. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Még mindig sokkal jobb, mintha 13 évesen bejelentené, hogy terhes. Azért, mert nem talált eddig olyan fiút, akivel egyeztek volna a nézeteik és kölcsönösen tetszettek volna egymásnak, egyáltalán nem furcsa ez, legalább nem azért jön össze valakivel, hogy elmondhassa, van valakije, hanem keresi az igazit. De még akár az is lehet, hogy volt már valakije, csak nem lett belőle komolyabb, ezért nem is tartotta fontosnak elmondani.
2023. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2023. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%

S eddig mennyire szóltál bele az életébe? Ha nagyon, akkor ezentúl érdemes kevésbé. Meg hát, most hogy felnőtt itt az idő, hogy újra kicsit többet foglalkozz magaddal, a saját párkapcsolatoddal, saját céljaiddal, őt meg engedd el, joga van jól és joga van kevésbé jól is csinálni.

Én amúgy kicsit aggódnék, hogy mit cseszhettem el, ha én lennék a helyedben. 50f, szerencsére nincs gyermekem

2023. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Az is lehet, hogy nem akar nagyon beszámolni róla. Én is ilyen voltam tizenévesen, mindig tagadtam meg azt mondtam nem érdekel.


De az is lehet hogy tényleg nem vágyik most rá.

2023. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
6-os, nem feltétlenül a szülő hibája, manapság nagyon sok fiú van, aki csak a szexre megy, komoly kapcsolatot pedig nem szeretne.
2023. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Semmit, én 30 vagyok és nem akarok. Lehet megkövezni.
2023. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, az ő dolga.
2023. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Semmit, mert addigra szerencsére már úgyis megdögöltem.
2023. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!