Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek ha az anyám...

Mit tehetek ha az anyám kikeszit? 20/L

Figyelt kérdés

Folyton mindenért engem csesztet takaritani kell , barmi kell nem a 13eves tesomat hivja hanem engem holott en ennyi idosen mar felmostam es porszivoztam is .Nem enged vezetni sem fujja hogy majd ha eljon az ideje de nem is jarunk autova szinte semerre igy nagyon ritka ha kormanyhoz jutok.Megkerezek valamit es mar ordibal szerinte mindenki hulye es mi mindent szarul csinalunk kiveve o .Apukammorgos tipus de nem

Kot bele mert nem aksr vitat igy o csak nezi amikor minket szid. Nap mint nap ordibal vmiert nem telik el ugy nap h ne tenne ha egy rossz mondad el

Hagyja a szankat ami neki nem tetszik mar hulyek vagyunk es kiabal folyamatosan ideges a semmiert es tenyleg ha esetleg elmomdanek

Neki egy melyebb dolgot buztos vagyok benne h nem elfogadna megertene csak b@@Ztatna kiabalna es elhordana mindenfele szarnak. Egyszeruen elegem van ebbol es nem veszi eszre magat kikeszit es lelki terrorba tart nem birok vele lenne hideg raz ha a kozelembe van mert tudom

H par percen belul ijra orditani fog csak egy rossz szoert is szerintetek mit lehetne tenni esetleg nyugtatokaz kene iratni neki vagy mo hathat hogyan beszelhetnek vele

H alljon le mert mindenkit kikeszit?


2023. ápr. 24. 11:37
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Szerintem akkora szigort kapok ennyi idosen mint mas 10evesen miert kell ennyire rovid porazon fogni ha pl buliba akarok menni legalabb egy hettel elotte szolnom kell es elkereckedni amire vagy elenged vagy nem mas baratomnak eleg aznap szolni ha dolgozni megyek az a baja ha nem az. Ha tanulnom kell en akkor is takaritsak o szinte semmit sem vsinal de azt fujja hogy ,,en csinalok mindent’’
2023. ápr. 24. 11:39
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem kötelező otthon élni 20 évesen. A saját autodat meg akkor vezeted, amikor akarod.
2023. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
A dühöt amit érzel, fektesd a helyes nyelvtan megtanulásába, mert a zagyvaságból, amit írtál, süt a rosszindulat, és a gonoszság. Koncentráld másra a figyelmedet, például a saját fejlődésedre!
2023. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Maga az elolvasás is lefárasztott. Most ez egy magyar anyanyelvű írásképe?
2023. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
A jogsi alapja a 8 osztály elvégzése. Ahol megtanulsz írni, mondatokat alkotni. Még ez se megy.
2023. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Empatikusak vagytok gyorsan irok es meg tobb bantas gratulalok nektek tobbek lettetek
2023. ápr. 24. 12:14
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
A Te anyád is mikróba teszi a sört? Az enyém engem azzal csapta ki a biztosítékot!
2023. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Egyetem

Mellett nemtudom elkoltozni egy kulon lakasba es ezt fenttartani ,enni es kocsit vasarolni es ettol fuggetlenul a testverem ugyanugy szenved

2023. ápr. 24. 12:16
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Egyetem????? Tudtam, hogy a magyar oktatas egy kalap kaki, de ennyire?
2023. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

"gyorsan irok"


De mielott elkuldesz valamit, atnezheted es kijavithatod. Ez igy okadek, mar bocs. Alapnak kene lenni, hogy megtiszteled azokat, akiktol valaszt varsz.

2023. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!