Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mamahotelbol hogyan lehet...

Mamahotelbol hogyan lehet kirakni a 45 éves fiú " gyereket"? Aki alkesz és nem fizet semmit ráadásul miatta az anyuka nyugtatokon él

Figyelt kérdés

#mamahotel #Lakásbol kirakás #Mamahotelbol hogy lehet kirakni a felnőtt gyereket
2023. máj. 6. 16:25
1 2
 1/13 tgt ***** válasza:
100%
Azt kell mondani neki: keress magadnak másik szállást.
2023. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy. Olyan lett, amilyennek a drága anyuka nevelte. Ő akarta, hogy ne menjen sehova, hát most megkapta a magáét! Így van ez jól.
2023. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
#2 na megszólalt egy nagyokos.
2023. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
#3 Kinek kellet volna noszogatnia a gyereket, hamár felnőtten nem volt annyi esze, hogy függetlenedjen? Az anyuka is hibás ebben.
2023. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Első körben el kell küldeni elvonóra, leszoktató terápiára. Utána meg be kell fenyíteni, bár 45 évesen már késő neki állni az életnek.
2023. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 babyboom567 ***** válasza:
25%
Lehet, de igaza van.
2023. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az ivászatot is anyuka pénzeli.
2023. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Vajon miért van az, hogy embereknek bár fogalmuk nincs egy témáról, de véleményük igen, és azt mindenképp hangoztatni is kell? :)

Vajon mennyi fogalma van a témáról, aki szerint nevelés kérdése az alkoholizmus? (Még a mintakövetés sem nevelés.)

Évtizedes kutatások sem tudták még megfejteni, mi a pontos oka, hogy valaki függővé válik (bármitől) vagy sem, szakemberek sem tudnak egyetlen járható kiutat ajánlani, de a megmondóemberek csípőből megteszik ezt.

Kérdező, most kb. ott tartanak az ezzel foglalkozók, hogy először elvonó, utána a lelki problémák (ami bármi lehet) kezelése. De ehhez kell, hogy az anya hajlandó legyen ezt feltételként szabni. Ott szokták elrontani, hogy csak mondja az anya, hogy kiteszi, de ennek terhét nem tudná vagy merné felvállalni.

Amúgy a jogi része megoldható (ha az anyának van haszonélvezeti joga), az érzelmit nem tudják általában.

2023. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy. Ebben keményen benne van anyuka keze is, aki nem engedte akár erőszakkal leválni magáról a "gyereket".


Normális ember azért

1. nem nézi el, hogy a gyereke nem dolgozik - ultimátumot ad

2. nem nézi el, hogy a gyereke még 32-35 évesen is nála éljen, esetleg a gyerekszobájában dgja a csajokat


Bocs, nem vagyok konzervatív, de nekem ez nem férne bele.

2023. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

8-as, bocs, engem rhadtul nem érdekel, családban van alkoholista, mindenkit tönkretett már. Kéreget, lop, hazudik, elvonóra nem jár, vagy kijön, nem szedi a gyógyszereit, hol van melója hol nincs - de anyuka asszisztál ehhez.


Az én gyerekem lenne már rég kivágtam volna, ugyanis az, hogy a felnőtteket tönkrevágja, egy dolog, viszont a két kistestvérét is, főleg, mert ha ihat, agresszívvá válik.

Anyuci viszont jaj, megjavul, jó lesz - hápersze.

2023. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!