Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy legyen tovább? Teljesen...

Hogy legyen tovább? Teljesen úgy érzem hogy már teljesen elrontottam az egész életem ezzel.

Figyelt kérdés
1 éve kezdődött az egész, mikor elkezdtem füvezni. Akkor még csak heti 1-2x haverokkal, aztán fél év után már szinte majdnem minden nap. Most vagyok azon a szinten, hogy minden este tépek, és nem birok leszokni de elvonóra nem megyek mert fűvel szerintem fölösleges és nem akarok sokáig távol lenni a családomtól. 1 hete eladtam a telefonom is hogy tudjak venni mert nem volt pénzem, és azóta teljesen eltávolodtam a családomtól anyum nagyon haragszik rám és már nem is beszélek vele. Egy elég gyenge iskolába vettek fel idén, és 3 tárgyból is bukásra állok amit már nem hiszem hogy ki tudnék javitani. Teljesen elveszettnek érzem magam, nem is tudom most mihez kezdjek. :( Mit tennétek a helyemben?
2023. máj. 15. 18:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%
Probald mas, kevesve karos fuggoseggel cserelni amirol konnyebb leszokni. Pl pc jatek, de vm nem aggressziv.
2023. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Az kemény 10-es, sok eszed lehet. Remélem nem lesz soha a büdös életben gyereked. Ezzel max csak azt érnéd el hogy annyira magába esik, hogy kárt is tehet magában.
2023. máj. 15. 19:51
 13/27 A kérdező kommentje:
Ha mégis elmennék elvonóra (erősen gondolkodom most rajta) akkor ott meddig leszek bent, mit csinálnak velem?
2023. máj. 15. 20:01
 14/27 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező rendbe hozzák az életed, nyilván azt neked is akarnod kell, csak akkor menj ha tényleg leakarsz szokni.


Akik nem mentek elvonóra többségében nagyon csúnyán végezték, még lejebb csúsztak és fiatalon haltak meg vagy lettek hajléktalanok.


Amikor már ott vagy hogy eladod a telefont hogy legyen pénzed fűre, mindenképpen kell vmi sürgös segítség.

2023. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
És ott nem szedálnak le vagy valami?
2023. máj. 15. 20:12
 16/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem
2023. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Kólauborkával ***** válasza:
93%

Úgy látszik rád rosszul hat.

A helyedben azt tenném amit a többség (abból amit elolvastam, javasolt), mégpedig elmennék elvonóra. Szerintem a szüleidnek is nyugodtan megmondhatod a problémádat, nyílván nem fognak örülni, de azzal, hogy önként már felfedezted ezen rossz oldalad és szeretnél is rajta változtatni úgy gondolom támogatniuk kéne. Minden esetre úgy érzem böven van még kiutad a mélyvízböl, csak segítséget kell kérned.

2023. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%

Nézz utána Ráckeresztúrnak a neten és ne félj tőle.

Mindenben segíteni fognak.

Sikerül majd felépíteni a saját életed, fel fogsz nőni.

Sikert kívánok neked!

Ne halogasd.

2023. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
És ott lehet kijárni cigizni? (Nem vagyok 18 még)
2023. máj. 15. 21:04
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen elvonóra mennék és minden olyan kapcsolatot megszakítanék ami a fűhöz köt.
2023. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!