Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy legyen tovább? Teljesen...

Hogy legyen tovább? Teljesen úgy érzem hogy már teljesen elrontottam az egész életem ezzel.

Figyelt kérdés
1 éve kezdődött az egész, mikor elkezdtem füvezni. Akkor még csak heti 1-2x haverokkal, aztán fél év után már szinte majdnem minden nap. Most vagyok azon a szinten, hogy minden este tépek, és nem birok leszokni de elvonóra nem megyek mert fűvel szerintem fölösleges és nem akarok sokáig távol lenni a családomtól. 1 hete eladtam a telefonom is hogy tudjak venni mert nem volt pénzem, és azóta teljesen eltávolodtam a családomtól anyum nagyon haragszik rám és már nem is beszélek vele. Egy elég gyenge iskolába vettek fel idén, és 3 tárgyból is bukásra állok amit már nem hiszem hogy ki tudnék javitani. Teljesen elveszettnek érzem magam, nem is tudom most mihez kezdjek. :( Mit tennétek a helyemben?
2023. máj. 15. 18:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

"Mit tennétek a helyemben?"


Eltakarodnék elvonóra.

2023. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék elvonóra!


Hidd el, ebből ki kell szakadnod és nem, még nem rontottad el az életedet: tegyél magadért!


Az átmeneti kellemetlenségek után hosszabb távon csakis jobb lesz, ha megszabadulsz a függőségedtől és új barátságokat kötsz a régieket pedig törlöd!!

2023. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
80%
nem kell elvonó. én 10évig füveztem. az a megoldás, hogy távol kell tartanod magadtól az olyan barátokat/ismerősöket, akik tépnek. csak az első 2-3hét rossz. utána jobb lesz. Készülj fel: ingerlékenységre, sok cigizésre, izzadáara, étvágytalanságra, rossz hangulatra. kitartást tesó
2023. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ideje volna megállni míg még elhetséges.
2023. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Még most elmennék elvonóra.

MOST.

Mielőtt még jobban elqrod az életed.

2023. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

Jézusom! Eladtad a telefonodat?

Most kell AZONNAL elvonóra menni, mielőtt bűnözni is hajlandó lennél a drogért!

2023. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
28%
én 10évig füveztem. őszinte leszek, a cigi, alkohol, kávé sokkal nagyobb függőséget okoz, mint a fű.
2023. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

7 akkor nem füveztél, ilyen egyszerű.

Én elmennék a kérdező helyében elvonóra mielőtt bűntényt követ el.

2023. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

Lehet hogy fizikálisan nem okoz olyan mértékü függöséget mint az alkohol vagy cigi, de nagyon erős függöséget okoz mentálisan, és végeredményben sokkal rosszabb mint az alkohol vagy cigi, mert sokkal hamarabb kialakul a függöség szinte kivétel nélkül annyira veszélyes, nem hiába tiltott.


Elvonó az egyetlen megoldás itt

2023. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%

hany eves vagy?!


anyad apad miert nem csap az asztalra?


vagy eleg idos vagy hogy kivagjanak otthonrol es menjel elvonora, vagy olyan fiatal vagy hogy szo nelkul kapsz egy pofont semmi zsebpenz , hoznak visznek a sulibol beszelnek a tanarokkal es 0-24 kontroll alatt vagy otthon.

2023. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!