Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A férjem a közös gyerekünkkel,...

A férjem a közös gyerekünkkel, nem úgy viselkedik, mint az első gyerekével?

Figyelt kérdés

Amikor az első gyereke kicsi volt, mindent csinált vele, vitte mindenhova, rengeteg képet rakott fel róla közösségi oldalakra, sok szelfi stb..

A mi közös babánkról csak úgy rakott fel képet, hogy már szóltam neki többször.. Amúgy minden másról posztol kb heti szinten.. Sok programra nem jön el velem, mert hogy ő már volt az előző gyerekével.. pl őt elvitte sétálni egyedül , a miénkkel sose volt.. gyereknapra se jött velem, babaúszásra sem.. Ha szólok neki, akkor kiakad.. Anyóstól is hallgatom, hogy mennyivel másabb volt a férjem régebben.

A gyerek anyjával nem voltak sokáig együtt. Jelenleg nincs jó kapcsolat közte és a gyerek között. Nem hiányzik neki a gyerek anyja sem. Nem miattam mentek szét.

Szereti nyilván a közös babánkat, de engem ilyen apróságok mégis zavarnak. Hiába mondom neki, ő nem látja ezt problémának. Jó a házasságunk, rengeteget dolgozik megértem ezt is, de nem értem miért más velünk. Amikor mások vannak nálunk, akkor folyton a baba van a kezében, máskor meg 2 perc alatt lerázza és átadja nekem.. Haza jön munkából este, és akkor is a telefont nyomkodja. A két gyerek között van majdnem 10 év.


2023. máj. 25. 21:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Azért az hogy képet nem tesz fel... inkább az a fura ez elvárás, hogy pakoljon ki a gyerekről képet?
2023. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Nem várom, hogy mindennap tegyen ki róla képet, de ha évente tenne fel 1-2 képet abba nem halna bele.


Bármikor gyerekkel kapcsolatos téma jön fel, akkor az első gyerekről mesél.

Nem féltékeny vagyok, csak nem értem miért más.

2023. máj. 25. 22:05
 3/31 anonim ***** válasza:
68%

Itt mi a kérdés?

Vagy mi mondjuk meg, hogy ugyanúgy viselkedik-e a két gyerekkel?


Amúgy meg milyen apa már, hogy nem posztol napi 3 képet a gyerek segglyukáról is. Meg még babaúszásra se megy el, még ilyet!😂

2023. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
98%
Akarta egyáltalán úgy igazán vagy csak azért eltt, hogy legyen egy neked is? Nekem az jön le abból amit írsz hogy tulajdonképpeen a töke tele van a babázással. Ő ezt már egyszer letudta és pont, nincs kedve újrakezdeni.
2023. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ő szeretett volna közös babát nagyon. Terhesség alatt végig nagyon támogató volt. Az első pár hétben szülés után is sokat segített. Azóta kb semmit..
2023. máj. 25. 22:22
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem itt vagy te aki mindent megad a közös gyereknek. Ott meg lehet rossz volt már hamar a volt nővel a viszony.

Ott nyilván programra kellett vinni a gyereket ha együtt akart lenni vele. Itt együtt vannak program nélkül is, hiszen egy háztartásban él vele.

Ott mutatnia kellett a facebookon, hogy milyen jó apa. Mert ez csak magamutogatás volt. Itt egyszerűen egy dolgozó apa aki örül, hogy él és a gyerek mindig ott van. Nem kell érte menni, kérni a volt asszonytól. Tudja, hogy minden oké vele. Látja mindig, látja ahogy gondozod.

És biztos fog vele is programot csinálni. Egyébként hány éves a közös gyerek?

Mert ha baba még akkor lehet később már tudja kezelni a helyzetet.

Szerintem nem követ el égbekiáltóan rossz dolgokat a férjed. Lehet úgy kellene rábíznod, hogy te addig elmész valamit elintézni, ő meg vigyázzon rá addig.

2023. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
Terápia. Nem jó a házasságotok.
2023. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%
Mi ez, valami kirakat házasság? Eleve nem is értem, minek kéne a családi képeket a közösségi oldalakra posztolni. Tök prosztó szokás.
2023. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
45%

Néhány képet kitenni a gyerekkel közösen még nem magamutogatás.

A feleségnek meg egyáltalán nem irreálisak azok az elvárásai hogy töltsenek időt hárman..


Jó lenne ha kevesebbet dolgozhatna a férj, akkor több energiája maradna a családjára.

2023. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%

Úristen... Pakolgatjátok fel a szerencsétlen gyerekről a képeket, hogy vadásszátok a likeokat, legyen mit mutogatni. Franciaországban ez szerencsére tiltva van.

A férjed ebböl a szempontból tök oké, nem kell majomkodni a neten. Időt viszont kéne töltenie, mert ez így úgy jön le, hogy nem igazán szeret téged és ezt a gyerekét.

2023. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!