Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem alkoholista évekóta...

Férjem alkoholista évekóta nem dolgozik. Közös gyerekünk nincs, de neki az első házasságából van egy. Mi a jobb megoldás? Ha elválok tőle, vagy ha különköltözöm?

Figyelt kérdés
Az alkoholista életmódja miatt elöbb utóbb történne vele valami, akkor melyik megoldás a jobb? A haszomélvezetre gondolok illetve, ha nem válok el csak különélek, tartozom e érte felelösséggel?

2013. aug. 15. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Tehat csak kene egy kis haszonelvezet, ha el patkol, de azért nem akarsz vele élni.... Gondolom tükör az nincs otthon.... Válj el.
2013. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
te is megéred a pénzed... a kutyát érdekelné a haszonélvezet egy alkoholista mellett.
2013. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gömbicica ***** válasza:
100%

ha van vagyon, akkor arra várni, hogy "majd csak lesz Vele valami" nem vezet semmire.

Kinlódni 5-10-20-30 évet nem tudom van-e értelme.

Azt sem tudom milyen idős vagy, és mióta vagytok együtt.

Ha mondjuk közös vagyon van, de pl. van rajta jó nagy hitel, akkor válnék. Tököm fizessen ki egy kalap pénzt.

De Te tudod!!!! Felelősséggel miért tartoznál? Nem kiskoru. Ha iszik, és TE itatod éjjel- nappal, akkor igen.

De gyanitom, hogy mindezt magától képes megtenni.

Én alkesszel nem élnék az tuti((( főleg, hogy én keressek Rá is.

De ez csak az én véleményem!!!

2013. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

na mi van, egyeseknek fáj az igazság?

Évekig mellette marad, bár nem dolgozik és vedel, majd azon kezd agyalni, ha meghalna, neki mi jut. Gyönyörű.

2013. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dobd el hagyd el az alkoholistát. az azt érdemli, hogy mindenki elforduljon elköltözzön tőle. van ilyen bőven sajnos a világban. pld 42 éves W Nándor is ilyen.
2019. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!