Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiunk mentális beteg lehet?

Fiunk mentális beteg lehet?

Figyelt kérdés

41 éves még mindig velünk lakik, és sokszor úgy viselkedik és vicceskedik mintha nem nőt volna be a feje lágya. Megállapodni sem akar szerintem mert bár most is van már két éve egy barátnője csak úgy vannak, összejárnak, elmennek nyaralni, kirándulni, de komoly dolgok mint összeköltözés, esküvő, gyerek nem kerül szóba.

Gondolkodtunk, de igazából arra jutottunk nem küldhetjük el itthonról mert mind anyagi téren, mind munkában kiveszi a részét az itthoni dolgokban, meg igazából éli a saját életét, dolgozik csak itt velünk él nem akar önállósodni.

Lehet hogy fiatal korában még a középiskolában (ahova utált járni) lett valami mentális betegsége csak nem vettük észre és nem kezeltettük ott ment nála valami félre?


2023. jún. 18. 17:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%

5ös te beteg vagy üldözési mániás sürgősen keress fel egy pszihológust!

A kérdezőnek ugyanezt javaslom!

2023. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Mentális beteg, mert nem alapít családot? Ilyet még nem hallottam.

N

2023. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, jaj most miért tetszik így felháboroni? Kifejtenéd szépen, mert túl buta vagyok ahoz, hogy egy költői kérdésből megy egy állításról, hogy milyen ember vagyok leszűrjem.
2023. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%
Semmi olyat nem írtál, ami mentális betegségre utalna.
2023. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
96%
Magánakvaló, ennyi az egész.
2023. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Megvédeném a kérdezőt!!

Létezik a pszichológiában olyan teszt, ami többnyire képes megállapítani, hogy az adott személy érzelmileg, szociálisan milyen szinten áll!!

Nekem van távolabbi ismerősöm, akiről megállapították, hogy 11 éves szintjén van!

Ez nem függ össze az intelligenciával!

Másik példa: egyetemet végzett fiatalember, aki meg skizofrén!

Igenis lehet mentális probléma a fiú viselkedésével! Csak esetleg enyhébb lefolyású, képes dolgozni.

2023. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
45%
Mi nem értünk hozzá vidd orvoshoz
2023. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem mentális beteg, így kényelmes az élete, ezért nem akar változtatni rajta. Van barátnője, akivel jól kijön, de 41 évesen már ragaszkodik a maga privát életéhez is, amit a veletek való együttélés rendkívül kényelmessé és biztonságossá tesz a számára. Mint írod, anyagilag és mindenhogy segítetek egymásnak. Tehát nektek is jó ez a helyzet. Akkor miért akarod elküldeni? Az ő dolga, akar-e házasságot, gyereket, gürizni egy albérletre vagy lakáshitelre stb. Attól még nem mentális beteg, ha nem akar. 41 évesen már tudja, mit akar vagy mit nem. Hagyjátok rá, és örüljetek hogy veletek van, és nem hagy magatokra idős korotokra.
2023. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!