Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egészséges ha egy fiatal...

Egészséges ha egy fiatal felnőtt ritkán beszél a családjával?

Figyelt kérdés
Külön kötlöztem egy másfél éve, anyám 8 órára van tőlem, apám itt él a városba. Néha meglátogatjuk őket. Anyámnak szoktam pár hetente írni messengeren és beszélni vele pár szót mert nem akarom hogy rosszul érezze magát, nagyszüleimmel is, de bújós soha nem voltam. A fél testvéremmel nem beszélünk. 23/f
2023. jún. 26. 23:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, én anyukámmal hetente egyszer szoktam telefonon beszélni, nagymamámmal kéthetente. Lehet, hogy csúnyán hangzik, de többre képtelen lennék, mert mindig felidegesítenek így is (mindig mindent jobban tudnak, rosszindulatú pletykákat mesélnek számomra idegen emberekről, ha mesélek valamit magamról, akkor abba is belekötnek, kéretlen "jótanácsokat" osztogatnak). Apámmal inkább messengeren szeretünk írni, általában ha történik valakivel valami érdekes, akkor ír a másiknak, "csak úgy" nem szoktunk beszélgetni, csak mikor nála vagyok.
2023. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!