Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnek hamarosan coming...

Szeretnek hamarosan coming outolni anyumnak, valaki tudvalami tanacsot/tanacsokat adni?

Figyelt kérdés
Eljutottam vegre oda, es szeretnem elmondani neki hogy pan vagyok. Hetvegen szeretnek megirni neki, mert akkor nem leszek itthon 3 napig es addig o is atgondolna meg en is ezt az egeszet. Valaki tud barmi otletet, hogy mit irhatnek neki, mit csinaljak hogy ne stresszeljek annyira?

2023. júl. 5. 20:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
95%

irasban? hany eves vagy? 16?

Felnött ember komoly temat szemelyesen beszel meg. Ha nekem a gyerekem irasban oda h*ny valamit ugy ahogy van vissza h*nyok neki hogy beszelunk szemelyesen

2023. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne coming outolj, mert nincs értelme. Csak összezavarod az anyukádat ezzel. Majd ha hazaviszel egy olyan személyt, aki ugyanolyan nemű, mint te, majd akkor. Addig felesleges.
2023. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
96%
felesleges ezzel eléállnod szvsz, úgy is a meleg / lezbi duón túl kb az emberek azt se tudják mi.
2023. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
hany eves vagy
2023. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyenesség a legjobb dolog mindig. Felesleges stresszelni. Odaállsz elé, elmondod, ha elfogadja, elfogadja, ha nem akkor se tudsz mit tenni. Lehet azt sem tudja, mit jelent, egyszerűbb, ha te magyarázod el neki, mintha írsz egy levelet, lelépsz, ő meg a google-ben keresgél, hogy ugyan miről is van szó.
2023. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
93%
De akkor mindkét nemhez vonzódsz ugye?
2023. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy. Mese figurának képzeli magát.
2023. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Te generálod a problémát azzal, hogy problémaként tekintesz a dologra.

Ahogy előttem is írták, teljesen felesleges az irányultságodat hangoztatnod, mert a magánügyed. Ha esetleg majd komoly kapcsolatba kezdesz egy ellenkező neművel, akkor lehet szép óvatosan, SZEMÉLYESEN felvázolnod neki a helyzetet, de akkor is tényszerűen, nem pironkodva és szégyenkezve, mintha bűnt követnél el.

2023. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
85%
Ne
2023. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
80%
2023. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!