Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan közölnétek a szüleitekkel?

Hogyan közölnétek a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Öcsém születésnapja van, és a felnőttkorú húgom beszólt, amit nem hagytam, és visszaszóltam, és elfajult a helyzet. A vége az lett, hogy a lánypárti szüleim a húgom mellé álltak, és én lettem a hibás. Hogyan közölnétek a szüleitekkel, hogy szánalmas, hogy azért is én vagyok a hibás, amit nem én kezdek? Oké, hibás vagyok abban, hogy visszaszóltam, de az, hogy csak én vagyok a hibás ezért, és engem érnek szankciók...

2023. júl. 7. 22:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
És mit szólt be? És erre te mit szóltál vissza? Mert nagyon nem mindegy.
2023. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
17%
Meg még azzal a 637796392692623 db emberrel, akinek gond van a testvérével. Neked persze nyilván nincs, mert egy csodálatos ember vagy. Ja bocs nem ide.
2023. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%

#12 összesen nem élt annyi ember a földön valaha, talán még emlős sem.


mindig csak az ostoba túlzások.

2023. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
35%
Megmondta a kormány is, hogy ezek a szankciók tönkre tesznek minket...
2023. júl. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%
Felnőtt vagy, de gyerekként viselkedsz. A szüleid hoztak egy döntést (véleményt nyilvánítottak), amivel te nem értesz egyet. Ha nem tetszik akkor költözz el!
2023. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul csaptok egy hisztit felnőtt létetekre :D
2023. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nekem már attól fel áll a hátamon a szőr, ha velem valamit "közölnek".

Mondja el az akárki normális emberi módon, hogy mi a görcse, ne pedig "közölje"!

Ha van itt olyan, aki érti a különbséget...

2023. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
51%

Attól függ, hogy hány éves a kérdező, mert lehet, hogy egy kissé visszamaradott 18 éves, aki még tini, de papíron felnőtt.


Nem hiszem el, hogy nem lehetett volna megoldani hiszti nélkül. Mind a ketten hibásak vagytok, de talán azért gondolom, hogy te jobban, mert néha beszólunk átgondolás nélkül a másiknak úgy is, hogy nem is tudunk róla, hogy emiatt meg fog bántódni, te pedig nem jól reagáltad le. Szerintem, aki lereagálja, annak nagyobb a felelőssége ebben az esetben, mivel ő az, aki kiváltja az esetleges láncreakciót egy vitához.

2023. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki elkezdi, az buta, aki folytatja, az még butább, mondták a szüleink, mikor ilyeneket csináltunk. Mondjuk mi 5 évesek voltunk.
2023. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te komolyan felnőtt vagy? Ez egész biztos?:D
2023. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!