Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan közölnétek a szüleitekkel?

Hogyan közölnétek a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Öcsém születésnapja van, és a felnőttkorú húgom beszólt, amit nem hagytam, és visszaszóltam, és elfajult a helyzet. A vége az lett, hogy a lánypárti szüleim a húgom mellé álltak, és én lettem a hibás. Hogyan közölnétek a szüleitekkel, hogy szánalmas, hogy azért is én vagyok a hibás, amit nem én kezdek? Oké, hibás vagyok abban, hogy visszaszóltam, de az, hogy csak én vagyok a hibás ezért, és engem érnek szankciók...

2023. júl. 7. 22:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Szóval papíron felnőttek vagytok és csináltok egy gyerekes hisztit egymással?
2023. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Milyen szankciók értek, sarokba állítottak? :D
2023. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
A kamaszkor nehézségei.... :) Közöld velük, ha úgy érzed, igazságtalanság ért, ez a kor amúgy is arról szól, hogy megtanulj érvelni, vitazni, felnőttként kezelni helyzeteket és kapcsolatokat IDŐVEL.
2023. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Az durva hogy elvileg mindketten elmúltatok 18 évesek de még az iskolarérettséget sem értétek el.
2023. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
3as vagyok, szerintem a kérdező kiskorú még, csak a nővére 18+..
2023. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Elmondanám, hogy mi nem esik jól, nekik, a tesóimnak. De nem az a lényeg ebben, hogy "szánalmas". Hanem hogy miért esik rosszul és mit szeretnék, mi változzon. De amúgy meg nem csetepatéznék, nem hisztiznék, ha képtelen vagyok jóban lenni a családommal, ha meg sem hallgatnak normális kommunikációval, akkor pedig nem találkoznék velük.
2023. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
" Felnőttkorú húga... " Magyarul papíron idősebb nála.
2023. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Ahh, ezt valóban beneztem, arra koncentráltam hogy lánypárti meg hogy ki milyen nemű :D. Akkor valóban érdemes lassan felnőni már, és felnőttként kezelni a konfliktusokat. :D
2023. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
istenem, de jó, hogy nincs testvérem.
2023. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
#9 nem a testvérekkel van gond hanem a kérdezővel és a testvérével. Egyébként tényleg jó, sajnálnám a testvéredet.
2023. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!