Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam ezt a szüleimnek?...

Hogy mondjam ezt a szüleimnek? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Támogattak egy BA-ra és egy mesterre, amit végül csak az abszolutóriumig szereztem meg, szakdogát nem írtam belőle, mert egyáltalán nem érdekel és nem ezt szeretnem csinálni, de orvosira szeretnék menni. Hogy jelentsem be nekik? Félek, hogy csalódni fognak bennem, amiért ennyi ideig támogattak és most újra elkezdek 6 évet? Fel fogom venni a diákhitelt, és dolgozni is szeretnék mellette, és max. kajára kérnek támogatást toluk vagy arra az egy évre ameddig a nehéz tárgyakon túl nem vagyok (a legtöbb orvosis 3 évtol már tud dolgozni, van egy ismerosom is aki mentozott es mellette diakmunkat is vallalt). A diákhitelbol, munkabol meg tudom oldani az alberletet, egyeb kiadasokat.


Felek, hogy csalódni fognak. Én már hatarozottan eldontottem, hogy ezt szeretném. Csak nem tudom, hogy mondjam el nekik és mire számíthatok. Mert arról beszélnek folyton, hogy már munkába kellene állnom.


2023. aug. 4. 19:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
9: pedig nagyon sokan igy csinaljak, te elsz alomvilagban.
2023. aug. 5. 12:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor bennem mindig felmerül, hogy nehogy az orvosi is tévút legyen, és arra is hatodéven jöjjél rá. Ez lenne a reakcióm, hogy ezt elmondanám. Nem a csalódottság a legjobb kifejezés. Hanem a kétely és a teljes bizonytalanság. Hogy ez az út is a semmibe vezet-e?
2023. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!