Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A rendorseg leultethet velem...

A rendorseg leultethet velem 30ezer ft-t mer osszetortem anyum tukret?

Figyelt kérdés

Anyukam hivatalosan skizofren,most is 1 honapot volt a zart osztalyon,27 eves vagyok mar 19 evesen elkoltoztem,azota veszekedik(tiltottam mindenhol,de sokszor uj szama van,vagy kamu pofilokbol zaklat)

3-4 eve veletlenul osszetortem a tukret(allo tukor es megbotlottam)es azota azzal fenyeget hogy feljelent.En mar kifizettem a tukrot,tehat csak penz kell neki,de azer szeretnek tisztaban lenni vele hogy a rendorseg mennyire foglalkozik ilyen dolgokkal.



2023. aug. 6. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédomat pár napja perceken át ütötte-verte a férje, majd mikor kijöttek a rendőrök 5 perc ácsorgás után le is léptek annyival, hogy legyenek csendesebbek, mert nem szabad zavarni a többi lakót az utcában. Na, ennyire foglalkoznak bármivel is a rendőrök, ami nem gyorshajtás vagy olyan, amiből pénzt látnak.
2023. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem foglalkozik ezzel, pláne ha sokéves a dolog.
2023. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrök láttak már épp elég hülyét élő én, az ilyen piti tyúkper-szintű hülyeségekkel nem foglalkoznak.
2023. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekkel nem foglalkoznak
2023. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félni. Véletlen károkozás volt, baleset, meg is térítetted a kárát.

Amúgy jó kis anya, betegség ide vagy oda. Ilyen esetben egy normális szülőt az érdekel, nem sérült-e meg a gyereke, mert egy tükörrel történő karambolozás sokszor jól összevagdossa az embert.

A rendőrség nem fog ilyennel foglalkozni.

2023. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted már tőle konkrétan miért akar feljelenteni? Mert az, hogy véletlen összetörtél egy tükröt nála az nem bűncselekmény!

Ennyi erőből akkor mindenki feljelenthetné a családtagjait, akik valaha bármit eltörtek.

2023. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Skizofrén. Ez indokolja a fura viselkedését.

Másrészt véletlen tükörtörés nem bűncselekmény.

2023. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nem csináltál semmi büntetendőt, de őt feljelentheted fenyegetőzés és zaklatás miatt, ezt legközelebb nyugodtan mond is meg neki!
2023. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség? A minap összeszedtem az utcán egy öregasszonyt; láthatóan zavart volt. Nem találtam nála semmiféle iratot, ami alapján beazonosítható lett volna. Az utcán nem maradhat, irány a rendőrség. Ott megkértek, hogy ha már amúgy is a kocsimban ül, vigyem be a sürgősségire; ők ilyesmivel nem foglalkoznak. Hát köszi.
2023. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
50k alatt szalmaszálat nem tesznek keresztbe
2023. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!