Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha osszetortem egy...

Mit tegyek ha osszetortem egy draga dolgot?

Figyelt kérdés

Osszetortem egy uvegbol keszult italtartoz ami elegge draga lehetett.(veletlen lesodortam a kezemmel) apa kapta szulinapjara ezert szegyellem magam nagyon. Apa most kint van Franciaorszagban uzletiuton. Anyanak megirtam annyit irt hogy mebeszeljuk. Remelem nem csesz le annyira. Veszek en ujat a zsebpenzebol csak felek hogy nem kapok. Meg apa nagyin orult neki es annyira rossz igy.

Mit tegyek?


2018. febr. 9. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Először nem fog neki örülni, de a gyermeke vagy. Szeret téged.
2018. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudod véletlenül, kitől kapta? Megkérdezhetnéd tőle, hol vette, mire apud hazaér, talán meg is lenne az új (ettől függetlenül azért elmondanám neki is a történteket).
2018. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul néha.


Oda se neki, anya egy komplett étkészletet tört össze. Vadiúj volt, mosogatás után úgy vélte, egyszerre is el tudja vinni a spejzbe... nos, majdnem sikerült neki :)

2018. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Mindenkivel előfordul, hogy összetör véletlenül valamit. Ha normális családod van, nem fogják tőled elvárni, hogy vegyél helyette másikat.

Az, hogy apud örült az ajándéknak, még nem biztos, hogy le fogja szedni a fejedet.

A szüleid helyében én nem kérném, hogy a zsebpénzedet erre költsd.

Nem szándékosan törted el mondjuk dühödben, hanem véletlenül. Nem mindegy.

2018. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nem volt direkt balesetek meg vannak
2018. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
anya nem szidott le szerencsére. Elraktuk azt mondta hogy azt mondjuk apának hogy elraktuk. Németektől kapta apám és anya azt mondta hogy drága volt.
2018. febr. 9. 14:57
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul. Nem szándékosan csináltad,az csak egy tárgy,nincs nagy jelentősége. Tárgyakat nem szabad túlmisztifikálni. Ne tudd meg én Kristályvázát törtem el amit Papa nyert lövészetből. De nem raktak vasvillára. :)
2018. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
szerintem azért jobb ha bevallod. mert előbb utóbb az elrakott holmit is keresni fogja. sőt lehet, hogy azonnal rákérdez, hogy hova, meg ohgy vissza kell tenni, mert neki tetszett ott ahol volt stb... és én a hazugságért nagyon haragudnék. a bolond cucc nem érdekelne, ha drága volt akkor sem, viszont a hazugságot nem tűröm. az kb rosszabb mint ha valaki szándékosan tör szét valamit...
2018. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el apukádnak, de nem lesz baj.
2018. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Basszus, miért kell hazudni és anyukád miért támogat benne? :(

Tessék szépen bevallani, baleset volt, előfordul mindenkivel. Én egyszer egy drága vázát törtem el... de az volt a poén benne, hogy anyám szólt is, hogy ott az ablakban, nehogy leverjem, de a megszokás nagy úr :D Oda se figyelve nyitottam ablakot, persze hogy ripityára tört.

Van ilyen, be kell vallani. Sose tudhatod, mikor kezdi el apukád keresni valamiért a cuccot.

2018. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!