Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az hogy az anyám...

Normális az hogy az anyám mindenbe belepofázik, meg mindent tudni akar állandóan?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok és állandóan tudni akarja hova megyek, mit csinálok, de bele is pofázik mindenbe, pl. az öltözködésembe. Most pl. az nem tetszik neki, hogy melegítőt vettem fel amikor hivatalos ügyet megyek elintézni. Teljesen a fejemre van nőve
2023. aug. 7. 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Költözz el ha zavar, ilyen egyszerü.
2023. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Full birom hogy minden problémát elköltözéssel oldana meg a gyakoris.Mindenre ezt írjátok...költözz el.Inkább próbáld megbeszélni ezt muterral,és ne költözz el.Hálátlan egy nemzedék a mai...
2023. aug. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

2!


Belepofázik, fejemre van nőve - aki ilyen stílusban beszél az anyjaval, annál esélytelen a kommunikáció, hiszen azt hiszi a kedves kérdező, körülötte kellene hogy forogjon a világ. Valóban, ilyenkor a költözés a megoldás, de a háttér kb egész biztosan az, hogy a "fejére nőtt" anyja tartja el, mert egyedül képtelen lenne fenntartani magát

2023. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Persze hogy belepofázik...az anyja.Terelgeti bizonyos irányba.Valószínű megvan az oka.Ha igy nézzük mikor tini voltam 3 óránként elkellett volna költöznöm.Mert ugye én voltam a mindenhez jobban értő tini,a szüleim meg nem értenek meg.
2023. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Valószínűleg azt akarja ellensúlyozni, hogy eddig nem figyelt eléggé. Valami csak elrontott, ha huszonévesen így írsz az anyádról és megragadtál azon a szinten, hogy melegítőben mész ügyeket intézni.

És amúgy igen, ameddig azt látja, hogy csak papíron vagy nagykorú és nem a viselkedésedben addig ellenőrizni fog

2023. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Ha hivatalos helyre melegítőben akarsz emlenni, ne is csodálkozz.

Én ezért a stílusért (belepofázik, fejemre nőtt....) még egy fülest is levernék.


Valami nem tetszik, akkor állj a sajat lábadra, mutasd meg ott, hogs mennyire menő vagy. Mikor majd saját magad tartod el, nem anyád tesz mindent alád (miközben ennyire értékeled)

2023. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Én sem örülnék neki, hogyha ilyen igénytelen volnál. De egyszer hallanám meg, így beszélsz rólam, akkor másnap már nem hazajönnél, hanem ahová akarsz.


Vegyél vissza az arcodból.

2023. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Amíg ott laksz, fogadd el, ha elköltöztél alsógatyában is mehetsz a parlamentbe.
2023. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha vele élsz költözz el így a magad ura vagy nem lesz aki beleszóljon az életedbe.

Mondjuk ha édesanyáddal ilyen stílusban beszélsz az is hagy némi kivetni valót. Szerintem itt te vagy a fejére nőve és nem fordítva...

2023. aug. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Na pont ezért kell a fenének gyerek. Gusztustalan stílusban dumálsz anyádról és gondolom anyáddal is. Miközben huszonévesen is nála laksz, így nem kell albérletre költened. Hálátlan, szemtelen pöcs.
2023. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!