Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az hogy az anyám...

Normális az hogy az anyám mindenbe belepofázik, meg mindent tudni akar állandóan?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok és állandóan tudni akarja hova megyek, mit csinálok, de bele is pofázik mindenbe, pl. az öltözködésembe. Most pl. az nem tetszik neki, hogy melegítőt vettem fel amikor hivatalos ügyet megyek elintézni. Teljesen a fejemre van nőve
2023. aug. 7. 07:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Mégis mit vártál ? Helyeslést ? Meg is érne a világ a pusztulásra, ha itt a többség melléd állna. Nagyon nagy szerencséd van, hogy nem én vagyok az apád. Bár akkor nem is fajultál volna idáig.
2023. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
Kedves kérdező! Ne hogy már a nyúl vigye a puskát!
2023. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%
Normális lehet, a stílus mondjuk nem mindegy. Ha az övé is olyan, mint a tiéd, akkor nem csodálom, ha zavar... a tiéden is lenne mit finomítani.
2023. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A fejedre van nőve? ha nem élősködnél a nyakán akkor békén hagyna. Bár ebből a hisztiből kiindulva max 14 lehetsz mert ha felnőtt lennél elkatakaradnál a LAKÁSÁBÓL és eltartanád magad.
2023. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Különköltözöl sé nem elsz ilyen gondod.
2023. aug. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!