Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamasz gyermekeitek mennyire...

Kamasz gyermekeitek mennyire tiszteli az intim határaitokat, benyit e a hálószobátokba kopogás nélkül az éjszaka közepén váratlanul?

Figyelt kérdés

2023. aug. 8. 22:38
1 2
 11/19 anonim válasza:
93%
A kamasz itt hány évest jelent? Nem lehet, hogy nagyon gyerekes a tinid?
2023. aug. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Az én kamasz gyerekem nem csinált ilyet, de olyat igen hogy jogosítvány nélkül motorozott.
2023. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Nevelés kérdése.
2023. aug. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%

Ajtó bezárása alap, amikor szexelünk :D


Gondolom arra vártál, hogy majd kapsz mindenféle szaftos sztorit a szüleire nyitó kamaszoktól ;) Pech.

2023. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%

Kamasz gyerek már maga is szexel (talán ki lehet írni ezt a szót csillagozás nélkül, más is kiírta) -OFF itt: jó esetben megkapta és megfogadta a fogamzásgátlással kapcsolatos intelmeket OFF VÉGE), pontosan tudja, vagy ha nem, akkor meg el kell vele (előbb nektek, aztán ha ebből se ért, akkor szakembernek) beszélgetni arról, hogy ezek a dolgok nem így működnek, mert Gergő/Julcsi ("gyerek" (tini) neve), te sem szeretnéd, ha hasonló helyzetben rádnyitnánk az ajtót.


Ettől talán elgondolkodik. Amúgy meg olyan normális zárat kell csináltatni(ha nincs), amit ha kell, bármikor azonnal be lehet zárni, azonnal ki lehet nyitni, és ha normális a zár, akkor ilyenkor be kell zárni az ajtót.

2023. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez a kamasz gyerek beteg? Szellemileg visszamaradott?

Vagy hogy lehet olyan szinten, hogy éjszaka felkelti a szüleit, hogy vakarják meg a hátát? :D

2023. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem is értem, mit akarna egy kamasz az éjszaka közepén. Max ha ég a ház vagy valami életbevágó vészhelyzet van, de olyankor meg normális ha kopogás nélkül beront.
2023. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
Jujjj. A kamasz? Hát akkor szép munkát végeztek... Ez nem normális. Nektek kell megtanítani a határok tiszteletére.Nem arra, hogy bármikor megvakarod a hátát amikor kéri 🤦‍♀️
2023. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én kb 8-10 évesen koromig járkáltam át amiatt, hogy nem tudok aludni.

Éjszaka bemenni már csak akkor szoktam, ha nagyon rosszul vagyok. Szüleim mindig nyitott ajtóval alszanak, ilyenkor nem szoktam kopogni, de jó hangosan járok, hogy recsegjen a parketta

2023. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!