Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám állandóan azt mondja...

Apám állandóan azt mondja hogy engem nem érdekel semmi, miért nem érdekel a szerelés, hogy kell megjavítani valamit? Nem érti meg hogy nem vagyok műszaki beállítottságú és vannak más dolgok az életben ami meg érdekel.

Figyelt kérdés
Meg ilyeneket mond hogy mi lesz ha majd már ő nem lesz, hogyan élek meg, hogyan szerelek meg majd valamit...hozzáteszem nem vagyok gyerek már.

#apám #ezt mondja
2023. aug. 20. 02:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos úgyanez van velem,csak a nagyapám csinálja.

Én simán megmondtam engem nem érdekel,én inkább akarok egy dologhoz érteni de ahhoz nagyon,legjobb legyek benne.

Mindenhez megvan a szakember én nem akarok se kocsit szerelni se minimálisan ajtókat megjavitani stb.

Nagy nehezen,morogva,hargudva úgylátom megértette és mostmár kezdi hanyagolni a témát.

A legrosszab hogy ha őn múlna egyetemre se mennék,olyan szinten hülyeségnek tartsa,ennyire régimódi.;((

2023. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Apróságokat azért jó ha meg tud oldani az ember, nem kell mindenhez szakembert hívni.
2023. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
9-es igen sajnos ez van ebben az országban, hogy sokat leragadtak a múltban, javíts meg magad mindent, ha szarul az se baj, bütykölgesd, baszd el még jobban, aztán ha egyáltalán nem megy akkor majd hívsz szakembert aki így majd többet el tud kérni érte mert már nagyobb a hiba. Főleg a falusiak ilyenek, hogy mindent is megcsinálok magam. Arra nem is gondol hogy esetleg ha magasabb fizetést kapna a munkahelyén akkor simán megtudná fizetni a szerelőt, akinek szintén több lenne a munkája, pénze mint a nyugati országokban és nem kellene oda kimenni tisztességes bérért dolgozni...és ez generálná saját magát, több ,jobb minőségü szolgáltatás, széles választék stb. csak hát aki nem tapasztalt, látott semmit a világban, akkor az benne is marad a posványban, azt se tudja elképzelni hogy máshogy is lehetne élni.
2023. aug. 20. 20:45
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Azert megsugom hogy kulfoldon se megy mindenki minden aprosaggal szakihoz.
2023. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14-es valóban nem megy minden aprósággal, de hidd el hogy a fejlettebb országokban, inkább ért mindeki egy dologhoz jól, amihez meg nem annyira azt rábizza szakemberre, nem az van hogy mindenhez is értek egy kicsit, de úgy igazából semmihez sem csak felületesen. Minél fejletlenebb egy ország, társadalom annál jobban rá vannak szorulva saját magukra az emberek, hogy mindenhez is értsenek, mert nincs pénzük meg szakemberük elég ahhoz, hogy ki tudják őket szolgálni. Olyan mint például Kubában 50-60 éves autókat bütykölgetnek az emberek a végtelenségig, csak hogy tudjanak mivel járni a szegénység meg a kereskedelmi embargók miatt. Egy nyugat európai meg Észak amerikai országban meg kb. 3 évente lecserélik újra az autót, leszarják a régit.
2023. aug. 20. 21:08
 16/19 anonim ***** válasza:
Az a gond ha megemelnék a béreket akkor a szakik is ahhoz igazítanák a munkadíjakat. Ördögi kör de így megy ez ebben az országban, ha több pénzed van akkor még jobban levesznek, sosincs kiút ebből. Azaz van, hét irányba, hét szomszédos ország irányába elindulhatsz! Ebből most hat irány biztos jobb mint ami itt van.
2023. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Azért az asszonynak a mosógépet tud már bekötni ember... Ha ennyire nem vagy képes akkor ugyan vajon mire? Ne kelljen már szerelőre várni mindig, mert te egy balfax vagy. Nem minden a pénz. Elég gáz ha férfi létedre megkér valamire az asszony azt nem tudod... Vesztek majd baba bútort azt nem tudod össze rakni.
2023. aug. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

Asszony.

Tényleg 50 évvel le vagytok maradva.


Kaját se rendelj soha, azt is főzze meg azasszony. . Mer úgy ócsóbb. .


Ezért tart itt az ország 30 évvel a rendszerváltás után is, mert proli a gondolkodás.

A CSOK meg egyéb baromságok, azok bezzeg nem épülnek be az árakba, ezér' szüli a sok asszony a pínzér' a gyereket. .

2023. aug. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok se szakács se szabó beállítottságú, mégis tudok vasalni, és néhány egyszerű ételt elkészíteni. Bizonyos dolgokhoz muszáj érteni.
2023. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!