Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akarminek örülök, elveszi a...

Akarminek örülök, elveszi a kedvem apám...miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Most is épp a sírás kerülget, mert végre eljutunk egy szuper helyre nyaralni a párommal, amire egy éve gyűjtögettünk. Végtelenül vártam, hogy végre eljöjjön az időpont, de apám teljesen elvette a kedvem, hogy minek kell elszórni egy rakat pénzt, amikor így sem állunk túl jól anyagilag. Azt hittem, a gyerekkor elmúlásával végre ennek is búcsút mondhatok, mert gyerekkorom óta folyamatosan ezt műveli velem. Akarminek örülök, akármiért lelkesedtem, mint valami halálfaló, minden boldogságom két pillanat alatt elveszi, eltörli, lelomboz. Tudom, már felnőtt vagyok és nincs ehhez köze, de borzalmasan rosszul esik ez most! A testvérem minden sikerének örül, meg nem merné sérteni, elő nem merné neki adni a véleményét. Én sem kérdeztem a véleményét természetesen, totál hidegzuhanyként ért, hogy a semmiből ezt közölte. Annyira fáj, pedig felnőtt vagyok, hogy ezt elmondani nem tudom. Miért kell ezt csinálni? Életem vágya volt ez az út, miért csinálja ezt velem???
2023. aug. 21. 21:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Az enyém is ezt csinálja, de még sunyibban, megvarja az indulas időpontjat es előtte 1 órával elkezdi adagolni a dolgait. Nemtudom, beteg ember.
2023. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy mérgező szülő, ne foglalkozz vele! Az ilyenekből egyébként sokszor az irigység is beszél, és önmagukkal sincsenek kibékülve.
2023. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Az örömgyilkos embereknek valódi örömük a saját életükben nincs. Épp ezért élvezik (tudattalanul is), amikor a másik kedve elromlik. Ha az addig jókedvű ember aggódni, félni, félteni, szorongani, pánikolni kezd, ők elégedetten folytatják útjukat, mert egy kis elégtételt jelent, hogy másnak is rossz.

Megváltozni már nemigen fog, kerüld a társaságát, de ha ütni is akarsz rajta egyet, mondd neki azt, hogy "szerencsére semmit nem számít a véleményed"! És fontos, hogy ne mutasd ki előtte, ha rosszul érzed magad miatta, hiszen az élteti.

2023. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell neki elmondani csak a nyaralás indulásakor, aztán addig a készülődést sem rontja el.
2023. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Nárcisztikus, ennek nézz utána (net, youtube: rengeteg előadást, írást találsz). Jó gyógyulást.
2023. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Ne mondd el neki miért örülsz :D
2023. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
94%
Toxikus, tartsd magad távol tőle mert ő magától nem fog fejlődni, megváltozni.
2023. aug. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Energiavámpír, próbálj minél kevesebbet találkozni vele.
2023. aug. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%
Miért mondja hogy nem álltok jól anyagilag?
2023. aug. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem se beszelgess vele.
2023. aug. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!