Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak nekem van olyan, hogy...

Csak nekem van olyan, hogy félek valamit elmondani a szüleimnek, pedig tudom hogy nem reagálnának rosszul, de akkor se mondom el?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Üdv,sorstàrs 😀
2023. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Mmmint pl?


Léteznek amúgy magánügyek, ezeknek a lényege az, hogy a te dolgod, nem másé, akkor is, ha különösebben nem titkolnivaló dolog.

2023. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem olyan van, amit tudom, hogy nem akarok elmondani, mert rosszul reagálnának. :D

Meg olyan, aminek tudom, hogy akár örülnének is, de nem gondolom, hogy abban a pillanatban rájuk tartozna, illetve nem akarom, hogy később emlegessék. Pl örülnének, ha lenne kilátásban párkapcsolat, de egy büdös szóval nem említem meg, ha randizni megyek, mert aztán örökké a pasiról kérdezgetnének, akivel össze se jött.

Elég cringe lett volna, ha megemlíten, hogy tinderen megismertem valakit, randizunk, aztán amikor a helyszínen vártam, nem jött el, én pedig másfél óra után leléptem, majd ezt üzenetben azzal magyarázta, hogy ő amúgy eljött csak nem mert odajönni hozzám, szóval végig a távolból figyelt. Na erről elég kínos lett volna beszélni otthon. Főleg, hogy utána kiderült, hogy a srác amúgy egyetemen csoporttársam egy tárgyon, amin 13-an voltunk, de annyira szobanövény jellegűen viselkedik, hogy full nem jegyeztem meg a pár hónapnyi, heti 6 órányi egy teremben töltött idő után se.

2023. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Tiniként se mondtam el sok mindent, ma már felnőttként végképp, megöregedtek és pletykásak is lettek, ha bármit elmondanék fél ismeretség megtudná, amire nincs szükségem.
2023. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lányommal jó a kapcsolatom, de mégis előfordult egyszer, hogy kiderült, hogy nem ott volt, ahol mondta. Amikor rákérdeztünk, azt mondta, hogy azért nem mondta el, mert félt, hogy nem engedjük el. Előtte bárhová elmehetett, ahová szeretett volna. (Nem nagyon járkált amúgy el.) Mondtuk neki, hogy elengedtük volna, ha megkérdezi. (Semmi extra program, nyársalni ment a barátaival.) Azt mondta, nem tudja megmondani, miért nem kérdezte meg. Szerintem ez projekció (kivetítés,más szülők miatt).
2023. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt mondom el a szüleimnek, amit feltétlenül muszáj. Így nőttem fel, ezt szoktam meg.
2023. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van.
2023. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 99% hogy nem reagálnának rosszul, de egyszerűen nem merem. Lehet kicsit túlgondolom a dolgokat.
2023. aug. 28. 22:50
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt nem értem. Akkor mitől félsz mégis? Hogy rosszul gondolod és mégse reagálnának rosszul? Vagy félsz hogy örülni fognak vagy mi? Fejtsd ki kérlek mert nekem ez logikátlan
2023. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs értelme
2023. aug. 29. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!