Alberletbe koltozes?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire volt nehéz ? illetve hogy ment ?pl a csaladtol valo elszakadas?nem ereztetek maganyosnak magatokat az elejen?es ha igen ez Kb meddig tartott?elore koszonom a valaszokat 19L
2023. szept. 3. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon ember függő a kérdésed témája.


Jómagam az a típus vagyok, aki alapon szereti a csendet és bármivel bárhol feltalálja magát és szeret arra fókuszálni a lehető legbékésebb környezetben.


Számomra cseppet sem volt magányos, sőt inkább megváltás.

Kifejezetten harsány, nagyhangú családom van.

Egy napot bírok ki náluk max.

2023. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én kimondottan szeretem a csendet, szeretek egyedül lenni...

Szóval nekem megváltás volt...

Viszont kutyával költöztem ,nagyon nehéz volt albérletét taláni..

2023. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetem alatt kollégista voltam, majd utána kiköltöztem albérletbe, lakótársakkal. Később, amikor már volt jó munkám, külön albérletbe költöztem. Amikor meg már lett elég lóvém, vettem lakást.

Egyetem alatt 2-3 hetente jártam haza, később ez megritkult, kb. 1-2 havonta.

Semennyire nem volt nehéz, teljesen természetes folyamat volt. Utána már el sem tudtam volna képzelni, hogy 23+ évesen szülőkkel éljek.

2023. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!