Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 23 éves vagyok és beidéztek...

23 éves vagyok és beidéztek tanúkihallgatásra a rendőrségre, anyám azóta folyamatosan hívogatja a rendőrséget, hogy adjnak neki a vallomásomból, ez normális?

Figyelt kérdés

Azon is kiakadt, hogy mi az, hogy nélküle meg mertek hallgatni, mit mondtak. Mivel itthon lakom, nem tudtam eltitkolni. Ahogy hazaértem, kicsinált, hogy most biztos visznek a börtönbe... Meg hogy hol van a vallomásom, mert el akarja olvasni. Direkt nem kértem, pont ezért. Teljesen őrült, folyamatosan kicsinál, aláz, meg "min megyek keresztül, hogy rendőrségi levél jött". Aznap este azonnal el akart indulni és beült az autóba, hogy megy az egyik rendőr ismerőséhez, kikéri tőle a vallomásomat és feliratta egy cetlire a nevét, aki kihallgatott. Szerintem amúgy hazudnak neki, meg folyamatosan azt mondják neki a rendőrségen, hogy szabadságon van az illető, 2 hét múlva tudja keresni. Egyszer engem kényszerített rá, hogy felhívjam őket, égett a pofám végig. Utána arra akart rákényszeríteni, hogy menjek be, vonjam vissza. Minden nap azzal kezdi, hogy mikor hívom fel őket és megyek be a vallomásomért. Hiába mondom neki azt is, hogy a rendőrség nem szórakozás, mit gondolnak rólunk. Sokszor a híváslistán látom viszont, hogy megint hívta őket. Hiába mondom, hogy felnőttként nincsen joga hozzá.


A másik, hogy valamilyen módon mégis megszerezte, vannak barátai, de hogy bármelyik az állását kockáztatja egy ilyen hülye miatt. Felnyomnám, de nem tudom ki lehetett, így meg nem lehet.


2023. szept. 4. 07:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
36%

Sokszor vótmá..



Csaj akit "zaklat" a szomszéd, az akárki, akit az anyja imád..

2023. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
59%
jóvan
2023. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%
Lépj le jobb helyre önállóként vagy normális csajhoz , esetleg külföldre .
2023. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem kezded már el az önálló életedet? Dehogy kell ezt hallgatnod életed végéig... szakítsd meg vele a kapcsolatot.mindenkivel annyit csinálnak meg, amennyit engedsz.
2023. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
75%

23 évesen már rég elköltözhettél volna :D Nem kötelező otthon élni ám ;)


Ilyen kontrollmániás környezetből a legtöbben amint tudunk, lelépünk mielőbb.

2023. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
95%
A vallomás a nyomozati anyag része mint bizonyíték. Abból nem adnak másolatot. Az egész aktáról van másolat hogy jusson ügyésznek is, bírónak is stb
2023. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Sajnos ha otthon laksz sem jogosítaná fel erre szerintem.
2023. szept. 4. 10:32
 18/31 A kérdező kommentje:
Saját példányt elvileg kaphatsz. Nem kértem.
2023. szept. 4. 10:32
 19/31 anonim ***** válasza:
95%
"vallomás a nyomozati anyag része mint bizonyíték. Abból nem adnak másolatot" Dehogynem, ha kéri a vallomást tevő, akkor kötelesek.
2023. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
84%
Ez már anyukád részéről zaklatásnak minősül! Jelentsd fel zaklatásért. Mert én a helyedmen meg tenném.
2023. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!