Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit csinálnátok /...

Szülők! Mit csinálnátok / mondanátok, ha a már felnőtt gyereketek ha nem is állandóan, de alkalmanként a fejetekhez vágná, hogy mennyire bánja, hogy megszültétek / nem vetélődött el / nem abortáltátok el, stb.?

Figyelt kérdés
Vita sem kell hozzá, sokszor teljesen tárgyilagosan. Jócskán felnőtt illető, tehát nem kamaszos düh áll a háttérben.

#őszinte érzelmek
2023. szept. 8. 13:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
30%
Van, kérdező. Nem idiota, hogy ilyet mondjon, mint a párod. Tok jó, hogy amellett, hogy huyle még mazochista is, ha tartja az anyjával a kapcsolatot, ha bántalmazta volt. Nyilván jobb másban keresni a hibát, mint tovább lépni és kezdeni valamit az életével, ugye.
2023. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
Állami pszichiátriai ellátás is van. Amúgy mért pont az anyára kérdeztél rá? Neked nincs közöd az anyjához, ezt a problémát nem az anyja fogja megoldani, ne háríts! Az anyának nincs szerepe a jelenben, mert nem fog bocsánatot kérni. Az anya kihagyásával kell megoldani. Nem halogatva, ez segélykiáltás!
2023. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12.: Nem kérdeztem rá az anyára, hanem szülőt írtam a kérdésben. Mikor valaki úgy értette, hogy a gyerekemről van szó, akkor írtam, hogy a páromról és az anyjáról van szó. Nem tudom, milyen hárítást láttál bárhol... Azzal egyetértek, ez segélykiáltás szerintem is.
2023. szept. 8. 15:47
 14/24 anonim ***** válasza:
53%
Azért hárítás, mert a legteljesebb mértékben tök mindegy, hogy az anyja hogy reagál, az meg végképp, hogy a helyzetben nem lévő idegenek hogy reagálnának, ez nem merül fel kérdésként. Neked kell megoldani a problémát, az anyjának nem kell jelen lennie a probléma megoldásában. Az életében sem.
2023. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Mea culpa, nem tudtam, hogy a gyakori kérdések oldalon nem szabad kérdezni, mert az egyesek szerint hárítás...
2023. szept. 8. 16:05
 16/24 anonim ***** válasza:
19%
Amúgy te minek vagy együtt ilyen emberrel? Instabil érzelmileg és értelmileg is
2023. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyat kérdezz, ami a megoldáshoz vezet, ne olyat, ami irreleváns, nem vezet sehova.
2023. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Simán dühkezelési problémái vannak.
2023. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
16.: Mert nagyon szeretjük egymást, már 11 éve. 🙂
2023. szept. 8. 16:56
 20/24 anonim ***** válasza:
81%
És azt hogy egyezteted össze, hogy bánja, hogy él, miközben téged nagyon szeret? Aki valakit nagyon szeret, pláne 11 éve, az nem akarja, hogy bárcsak elvetették volna, mert akkor nem tudna téged szeretni!
2023. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!